Wpis z mikrobloga

Ukraina aktualnie zaczyna tracic w oczach zachodu. Najpierw strzelaja rakieta w Polsce. Bez watpienia mial ruszyc art. 4 NATO. Potem klamstwa prezydenta zelenskiego, jakies domaganie sie udzialu w sledztwie potem strzelanina z jencami czy wczesniej wydanie na pewna smierc innego w zamian z ukrainskich zolnierzy, co wedlug prawa wojennego nie powinno miec miejsca, teraz atak dronami na rosje czy niszczenie mostu krymskiego. Wedlug mnie zachod powinien troche przystopowac z ta pomoca i przyjrzeć sie sprawie troche dokladniej, za duzo ostatnio negatywncyh incydentow z udzialem ukrainy. Czyzby wcale tacy swieci nie byli. Chyba co do tego nie ma juz watpliwosci, tak samo jak nie ma watpliwosci ze USA odpowiednio juz sprawdzil swoj sprzet bojowy w praktyce, czy to ze to zarzutka, czy to, że ja nie potrafię ich pisać.
#wojna #ukraina #rosja
  • 9
@wiem_wszystko: Wszystko jest OKEJ. Gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. Ważne że rąbią Ukraińcy a my kibicujemy i pomagamy.
Przejrzałem Twoje posty i widzę, że jesteś młody. Jak ja byłem młody to uczyli mnie szacunku do Radzieckiej myśli politycznej i gospodarczej. Teraz już się to nie powtórzy, chyba że po Ukraińskim trupie.