Wpis z mikrobloga

Wielka afera, bo baba wyciera tyłek ręcznikiem po skorzystaniu z bidetu. Tylko ktoś, kto nie myje tyłka po kupie może mieć obrzydzenie słysząc o wielorazowym papierze toaletowym.

Po raz kolejny się okazuje, że większość ludzi nie myje tyłka po oddaniu stolca. Ci sami ludzie się pewnie śmieją z arabów i szejków, że są prymitywni. Tylko że u nich w toaletach publicznych w ogóle nie ma papieru, jest wąż z wodą do podmycia się.

#srajzwykopem #higiena #tiktok #niepopularnaopinia #odbyt
WielkiNos - Wielka afera, bo baba wyciera tyłek ręcznikiem po skorzystaniu z bidetu. ...

źródło: temp_file.png4227418147286918689

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
bo baba wyciera tyłek ręcznikiem po skorzystaniu z bidetu


@WielkiNos: Ciekawe kiedy Polacy odkryją, że dupa powinna być czysta i ręcznikiem wyciera się co najwyżej skórę, żeby nie była mokra, a nie resztki gówna z dupy

No ale... Widocznie to ja jestem _pe*ałem_ skoro dbam o higienę dupy
  • Odpowiedz
@niochland: Ciekawe kiedy tacy oświeceńcy jak Ty odryją że dupę się myję środkami myjącymi, a nie tylko ochlapuje wodą i rozsmarowuje mokre gówno po dupie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Nadal mnie ciekawi jak mam umyć dupę bez wycierania papierem. Przecież jakakolwiek próba umycia oznacza dotykania gówna dłonią (może właśnie dlatego w kulturach o których piszesz lewa dłoń jest uznawana za nieczystą?). Umycie samą wodą, nawet pod ciśnieniem oznaczającym małą lewatywę nie daje efektu (próbowałem).
  • Odpowiedz
Ciekawe kiedy tacy oświeceńcy jak Ty odryją że dupę się myję środkami myjącymi, a nie tylko ochlapuje wodą i rozsmarowuje mokre gówno po dupie


@Issac: Ciekawe kiedy Polacy dowiedzą się, że dla niektórych jest to tak oczywiste, że niektórzy myślą, że to rozumie samo przez sie. Nie martw się, kupisz sobie większą łazienkę, zamontujesz sobie bidet to też będziesz się brzydzić podawać ręki komukolwiek zanim dowiesz się czy ma w domu
  • Odpowiedz
jakbyś dotykał własne gówno i potem nie mył ręki


@niochland: To już Twoja fantazja. Po prostu nie mam ochoty dotykać gówna, niezależnie od tego czy myję później rękę czy nie.
  • Odpowiedz
@niochland: to trzeba być mega brudasem, żeby mając warunki (np. będąc w domu) nie umyć dupy po sraniu. To przecież 2 minuty wskoczyć nawet pod prysznic jak nie ma się bidetu.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: dobra i co bierzesz ten wąż i fekalia gdzieś pryskają fu i jak to wycierać chodzić tam i inni tez chodzą fuj. Jak ma się zaawansowane techniki podcierania to jest wszystko ok
  • Odpowiedz
  • 0
Wielki Nosie, ty to powaznie popierasz taka metode podcierania sobie zadka?


@Bloodaxis1 nie o to chodzi, po prostu jak ktoś ma złe skojarzenia z wielorazowym ręcznikiem to mi się z kolei kojarzy z człowiekiem co się w ogóle nie myje tylko rozciera i tak zostawia.
  • Odpowiedz