Wpis z mikrobloga

ale mam już gre pobraną i powinno mi ja wykryc,()


@JurijOwsienko: nie powinno, to nie jest 1:1 ta sama wersja. Podobnie gier ze Steama nie dodasz na Epic

MIMO wszystko możesz dodać dowolną aplikacje - w tym to GTA na steama jako zwykłą apkę i odpalać tak. Tylko pewnie i tak będzie się uruchamiał wtedy luncher Epica xD
@JurijOwsienko: Nie słuchaj poprzedników bo #!$%@?ą głupoty. Da się tak zrobić. Odpalasz pobieranie na Steamie na dosłownie 15s po czym je zatrzymujesz. Chodzi o to, żeby steam sam utworzył folder z grą. Kopiujesz pliki gry z epica i wklejasz je do tego folderu. Będzie on w steam>steamapps>common. Jak wkleisz to robisz spójność plików na Steamie i zamiast 110GB będziesz miał do pobrania może z 5
Nie słuchaj poprzedników bo #!$%@?ą głupoty.


@Vizley: Testowałeś czy ty też #!$%@? głupoty? Ja nawet z ciekawości i na przykładzie jednej gierki, rocket league, tak zrobiłem i nie działa. W przypadku epica wszystko śmiga, bo oni mają upośledzony launcher i nie mają funkcji wyszukiwania gier, mają to opisane na stronie nawet (pic rel). Można nawet ze steama sobie na epica przenieść i też działa.
A przy steamie już takie coś odpada,
Takmaszracje - >Nie słuchaj poprzedników bo #!$%@?ą głupoty.

@Vizley: Testowałeś czy...

źródło: Screenshot_1

Pobierz