Wpis z mikrobloga

Wchodze na facebooka a tu nagle taka reklama. Facebook wie fszystko! Wiecie skąd? Ostatnio pobierałem krew do badania. Możliwe, że mi wtedy wstrzyknęli czipa, albo przesłali krew do Instytutu Żydowskiego do sprawdzenia. Wcześniej tego nie było, a teraz nagle reklama! Przypadek? NIE SĄDZĘ!

#spiseg #reptilianie #zydzi #niedajciesiezacipowaclewakom
Pobierz m.....j - Wchodze na facebooka a tu nagle taka reklama. Facebook wie fszystko! Wiecie...
źródło: comment_BVWhZ5FYVXjAktVpAnWAq701ag412nZN.jpg
  • 13
@masej: Pewnie pejsy chcą Ciebie przeciągnąć na ciemną stronę mocy (w końcu mają koszerne ciasteczka i iron mana czy innego doma). Hasbara całkiem sprawnie działa na Wykopie a ty pewnie zakopałeś o jedno izraelskie znalezisko za dużo.

Ja Ci mówię strzeż się :/
@masej: Tu niema nic do uśmiechania :|. Hasbara jest na Wykopie. Już kilka podejrzanych kont oznaczyłem jako potencjalne macki tej organizacji (oczywiście dopuszczam jeszcze fakt, że to mogą być zwykłe spamerskie trolle).
@masej: Niestety ewidencji nie prowadzę ale opisy pod kontami użytkowników daję chętnie :3. Było kilka takich kont których aktywność sprowadzała się do wrzucania / wykopywania tematów dotyczących Izraela (zwłaszcza tych które przedstawiały pejsów jako najbardziej poszkodowanych w ostatnim konflikcie).

@winnux8: Co prawda podobno jestem antysemitą (tak kiedyś ktoś twierdził) ale nie miał bym nic przeciwko zwiedzeniu Jerozolimy. Chenie bym popatrzył jak się naparzają kijami w tej świątyni przy grobie Jezusa