Wpis z mikrobloga

#!$%@?ło dzisiaj tuskometr w trollkoszarach pisowskiej władzy poza skalę, bo takiego skoncentrowania gównowpsów obrzydzających normalnym ludziom marsz to juz dawno nie było.
Ja tylko czekam na październik, bo trzask pękanych pisowskich dup po przegranych w końcu wyborach i odsunięciu PiSu od władzy będzie słychać aż u ich mocodwaców na Kremlu. To będzie piękna jesień.
#bekazpisu #marsz4czerwca #protest #marsz
  • 14
Ja tylko czekam na październik, bo trzask pękanych pisowskich dup po przegranych w końcu wyborach i odsunięciu PiSu od władzy będzie słychać aż u ich mocodwaców na Kremlu. To będzie piękna jesień.


@Janusz_Lubikwasa: no super fajnie, PiS #!$%@?ć, ale teraz wytłumacz mi co oferuje KO dla przeciętnego pracującego chłopa? Obniżki podatków? Walka z inflacją? Bo z tego co ja widzę to to jest to samo obiecywanie dej dej co tfu pisowców
zacznijmy od powrotu do normalności prawnej w tym kraju i ogarnięcia kasy z KPO.


@Janusz_Lubikwasa: a może by tak skończyć z rozdawnictwem, uprościć, obniżyć podatki a jednocześnie nie pozwalać by zagraniczne firemki ich unikały, ogarnąć złodziejstwo spółek państwowych (paliwo, energia elektryczna), ogarnąć kwestię betonowego złota (nieruchy), chorego prawa gdy wynajmujesz mieszkanie, wyrównać wiek emerytalny, usprawnić prawo by serio było sprawiedliwe dla każdego, a nie lepsze dla danej płci itd? A no
a może by tak skończyć z rozdawnictwem, uprościć, obniżyć podatki a jednocześnie nie pozwalać by zagraniczne firemki ich unikały, ogarnąć złodziejstwo spółek państwowych (paliwo, energia elektryczna), ogarnąć kwestię betonowego złota (nieruchy), chorego prawa gdy wynajmujesz mieszkanie itd?


@rsnbl: why not both?

A no tak, tyle to nie, bo nikt oprócz Konfy i Wolnościowców o tym nie mówi.


@rsnbl: będziesz miał Bosak face jak sie okaze po wyborach, że Konfa za