Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W jaki nieinwazyjny dla zdrowia sposób można zapobiegać łysieniu lub opóźniać jego przebieg, szczególnie przy wysokim poziomie stresu, mając 30 lat i Norwooda 2? Jestem otwarty na łagodne, miejscowo działające preparaty (podobno pomaga szampon z ketokonazolem) i jakieś domowe mikronakłuwanie, ale mam już opory co do #minoksidil czy #finasteryd.

#pytanie #lysienie #wlosy #trychologia #norwood



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W jaki nieinwazyjny dla zdrowia sposób można ...

źródło: norwood-scale-nw2

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Poza ketokanazolem i mikronakluwaniem mozesz sprobowac palmy sabalowej i masazu skalpu, ale raczej cudow bym nie oczekiwal, raczej stosuje sie to jako dodatek do lekow, co do ktorych masz opory.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie ma nieinwazyjnej metody, ktora przyniesie efekty. Jeden ma w dupie to, ze łysieje a drugi walczy z tym. W przypadku NW2 male dawki finasterydu spokojnie dadzą rade. CHCESZ MIEĆ WŁOSY LUB NIE? Twoj wybor. Gorzej jak przyjdziesz za 3 lata z mega przerzedzeniem na glowie a nie kazdemu odrastają wlosy podczas kuracji. Niektorym tylko zatrzymają wypadanie. Ja zaczalem i tak o 2 lata za pozno ale mam spory odrost.
  • Odpowiedz
@chadverstappen: podejście typu łysiejesz - ogól łeb ma to dalej wyższy poziom inteligencji niż "HALO SZUKAM JAKIEJ NIEINWAZYJNEJ METODY CO BEDZIE POWSTRZYMYWALA NATURALNIE ZACHODZĄCE PROCESY W MOIM CIELE, NIEINWAZYJNEJ POWTARZAM, PRZED JEDYNYMI SPRAWDZONYMI SPOSOBAMI MAM OPORY BO JA CHCE NIEINWAZYJNIE POWSTRZYMAC NAUTRALNE PROCESY ZACHODZACE W MYM CIELE" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz