Wpis z mikrobloga

Do wszystkich osób, których tematyka wzrostu, że ktoś niski i jest manlet (że niby poniżej 175-170 cm) że to inwalidztwo, dramat, koniec itd. pragnę coś napisać. Z obserwacji na marszu z 4 czerwca, jako osoba wysoka (ok. 192-191cm) pragnę zwrócić uwagę, że osób o moim wzroście lub nawet wyższym był promil, minimalna ilość osób( chyba jedna osoba miała spoko ok. 200 cm, może troszkę mniej). Ciężko było znaleźć osobę o wzroście ok. 185 cm, a i 1.80 już można było więcej spotkać, ale nie, że jest to dominujący wzrost. Najczęściej mężczyźni byli wzrostu właśnie ok. 172-178 ( panie odpowiednio mniej, 162-167), powyżej 170 cm były, ale o wiele mniej, w wzroście super modelek 175+ zapomnij, dlatego jak słucham o tych wszystkich jakiś statystykach, badań wątpliwych naukowo, jakiś ankiet, chodzenie pod szkoły albo do galerii, jaka to młodzież wyrośnięta itd. a wychodzę na marsz 4 czerwca, gdzie cały przeszedłem aż do Placu Zamkowego, a były wszystkie grupy wiekowe: młodzi, starsi, najróżniejszy rocznik, to naprawdę nie problem jest ze wzrostem, ale z czymś innym. Słyszałem, że w marszu mogło brać udział ok. 500 tyś. osób (wierze w nie, bo byłem świadkiem tej gigantycznej ilości osób na marszu), więc oczywiście to dla wielu i tak nie będzie żaden dowód i wiarygodność. Trudno, ale wtedy pisanie głupot i innych jakiś wymyślonych o szkołach, galeriach, że sami wyrośnięci itd. to również takie pisanie z waszej strony również nie posiada żadnych walorów wiarygodności.

Nie liczę, że zatwardziali i stali użytkownicy zmienią zdanie, ale Ci, którzy są pierwszy raz tutaj i wpadli do tagu #przegryw# wzrost, #blackpill, że poniżej 175 cm to koniec, to żeby z bardzo dużym dystansem czytali, co tu niektórzy piszą.

P.S. darujcie sobie ataki, że jestem wzrostak i inne epitety, tak mam tyle, nóg sobie nie utnę. Dziewczyny nie mam, partnerka, która interesuje tylko wzrost, albo plus 500 innych wymagań, to lepiej być samemu.

#wzrost #przegryw #blackpill #redpill #manlet #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #marsz #marsz4czerwca
  • 16
  • Odpowiedz
Najczęściej mężczyźni byli wzrostu właśnie ok. 172-178


@anty_moralista: No to powiem Ci wzrosti, że takich pewnie było najwięcej ale pewnie jednocześnie mieli po 40-50 lat. Wśród młodszych 180cm to przeciętny wzrost. Praktycznie każda kobieta chce ponadprzeciętnego faceta (w czym również liczy się wzrost), więc manlet ma #!$%@? na rynku matrymonialnym bo zostają mu setki prób i odrzuceń albo samotność.
  • Odpowiedz
@anty_moralista: Bo chłopy same na siebie kręcą bata zawyżając wzrost. Typ 175 twierdzi, że ma 180 > spotyka się z laską, która wierzy, że typ ma 180 (raczej nie mierzy go metrem) > laska typów podających 180 widzi jako niższych > laska szuka od 185 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@anty_moralista: podzielam opinię. Byłem na koncercie średnia wieku na oko 20 lat i osób podobnego wzrostu do mojego była garstka (w butach 193cm) zdecydowana większość chłopów okolicę 180 cm a dziewczyny 165. W wielu przypadkach w tym moim to nie wygląd jest głównym problemem a brak jakiejkolwiek dynamiczności i olbrzymia nieśmiałość (mimo ponad 100 par na tinder nie napisałem do żadnej, w sumie nie wiem po co to trzymam jeszcze)
@
  • Odpowiedz
@anty_moralista ok, ale pamiętaj kto głównie szedł w tym marszu. Plebs, społeczne niziny, patologia, alkoholicy, narkomani itp. Oni są obciążeni genetycznie, a dodatkowo kiepska dieta (bo trudno o lepszą, gdy ojciec z matką 95% zasiłku wydaja na wódę i faje) nie pomaga w zdrowym wzroście
  • Odpowiedz
Domyślałem się, że wiele osób będzie podważać moje obserwacje i cóż, nie jestem zaskoczony (ale nienawistnych i hejtujących ciężko mi zrozumieć, ręce opadają). Odniosę się tylko do zarzutu, że większość to byli emeryci i starsi: NIEPRAWDA. Było bardzo dużo młodych osób, którzy wyjątkowo zdeterminowani, ze względu na sytuacje w kraju i to co się obecnie dzieje, wyszli na ulicę by wszyscy razem, młodzi i starzy, szli razem w marszu (było dużo osób
  • Odpowiedz
@anty_moralista: Niezależnie co tam widziałeś, bycie niskim facetem jest trudne. Poniżej 170 cm wzrostu zaczynają się naprawdę poważne problemy w znalezieniu partnerki. Kobiety preferują wyższych i bez problemu takich znajdują. Więc dla bardzo niskich niewiele zostaje. Dla wszystkich nie starczy.
  • Odpowiedz