Wpis z mikrobloga

Nie jestem za PiSem, ale jak ogladalem wczoraj marsz na TVN24 to serio ludzie? Flagi LGBT połączone z Polską!? Albo USA na #!$%@? xDDDD???? Unii jeszcze jakoś rozumiem, bo walczycie żeby zostać w niej. Po co dwie poprzednie xDDDDD???? Te hasełka z dupy i dwie osoby klaszczące xD wyzwiska, obrażanie w ogóle był to marsz tylko partyjny PO a wy się daliście wkręcić ze to jakiś o wolność xD
Tak śmiejecie się z TVP, a TVN robi wam to samo tylko z drugiej strony, łykacie jak palikany tą papkę. Wylaczcie te TV w końcu błagam was, bo Polska umiera na naszych oczach…
#marszniepodleglosci #pis #po #wybory #bekazlewactwa #bekazpodludzi #polityka
WhyGuys - Nie jestem za PiSem, ale jak ogladalem wczoraj marsz na TVN24 to serio ludz...

źródło: 4551B5BD-DA5D-41AE-A52E-8F08D2523C92

Pobierz
  • 35
@Tetsuya: Czy ja napisałem, ze coś mi się nie podoba w USA? Po co ta flaga połączona z Polską na tym proteście? Na prtoescie o „wolną” Polskę xD????
Dojebcie sobie następnym razem ZSRR, bardziej by się zgadzało z waszymi poglądami :)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WhyGuys: niepotrzebnie najpierw odpisywałem, a dopiero później czytałem resztę komentarzy. Gdybym najpierw czytał, to bym wiedział, że nie warto, bo odpisuję albo ruskiemu trolowi, który nie do końca zna jeszcze język polski, albo nieukowi tumanowi, który nie jest w stanie nauczyć się swojego ojczystego języka.