Wpis z mikrobloga

Ja wiem, ze po wygladzie sie nikogo nie ocenia ale tego typa nawet jakby w najdrozszy frak od Armaniego ubrac to i tak by to nic nie pomoglo bo dalej bedzie widac, ze to wciaz glupi, prymitywny, wiernopoddanczy Bialorusin. Dlatego prosze mi tu nie pyerdolic glupot, ze "ooo ale w Bialymstoku tez normalni ludzie mieszkaja nie wolno tak wszystkich do jednego wora wrzucac" otoz mozna. W ogole to mam wrazenie, ze tam to same d#bile mieszkaja bo jak inaczej okreslic setki baranow ktorzy sie pchaja do pomocy tej obrzydliwej kreaturze a kolejni zamiast go uwalac wyrokami sadowymi, mandatami itd. to robia wszystko zeby tylko nic nie zrobic i zamiesc problem pod dywan.
#kononowicz #patostreamy
kamil-tika - Ja wiem, ze po wygladzie sie nikogo nie ocenia ale tego typa nawet jakby...

źródło: Screenshot 2023-06-05 15-54-58

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@kamil-tika: na podlasiu jeszcze parę lat temu ludzie normalnie mieli plemiona i dzidami atakowali przejeżdżające samochody
można się śmiać z takiego meksiki tv że nie miał kibla w domu, ale na podlasiu takie coś to miał zazwyczaj tylko wódz takiego plemienia albo szaman i to nie każdy
to, że struś czyta tak nie bardzo normalni ludzie zrzucają na rozpuch, ale prawda jest taka, że na podlasiu czytać potrafią tylko ci, którzy
  • Odpowiedz
  • 16
@pozdrowienia_dla_pana_konopki: jakby to ode mnie zalezalo to bym to wasze podlasie za worek ziemniakow oddal Lukaszence bo wy bardziej ze swoja mentalnoscia do Bialorusi pasujecie niz do Polski. Po co macie sie tu meczyc? Tam byloby wam lepiej a i wstydu dluzej Polsce byscie nie przynosili. Syutacja win-win.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: gdyby kononowicz używał kiedys przyrodzenia kobiecego to bym zakladal, ze to moze byc jego syn, czy on nie ma przypadkiem dolnej szczeki wysunietej? Te brwi tej jakies takie znajome
  • Odpowiedz
@kamil-tika: owszem, mentalnośćią, usposobieniem, bogobojnością i podobnymi tym cechami możemy odstawać od cywilizowanej reszty Kraju. Przyzwoitość nakazuje mi przemilczenie i nieodpowiadanie wobec tego knajackiego osądu. Zwalnia mnie to jednocześnie z dalszego komentowania tego wpisu. coś bardzo mocno podlasianie dali się we znaki autorowi wpisu. bo nie wierzę w płytkość umysłu i formowanych przezeń tez. pozdrawiam z podlasia
  • Odpowiedz
Dlatego prosze mi tu nie pyerdolic glupot, ze "ooo ale w Bialymstoku tez normalni ludzie mieszkaja nie wolno tak wszystkich do jednego wora wrzucac"


@kamil-tika: Nawet nie ma po co wiedząc że na tym ścieku siedzą ludzie którzy ochoczo dokonaliby Holokaustu na całej nacji za to że ich prezydent którego nie wybrali i nie byli w stanie odsunąć od władzy najechał na sąsiadujący kraj, ale nieudolnie próbują zgrywać pacyfistów aby nie
  • Odpowiedz