Wpis z mikrobloga

Obstawiam, że Ventyl znowu będzie w finale, bo to pupilek produkcji. Karyna może z nim być dla bezpieczeństwa, jednak ma za mocny charakter dla niego, ona potrzebuje kogoś, kto będzie trzymał nad nią twardą rękę jak Gjacz, podświadomie wciąż ją ciągnie do niego. On ma w nią wbite, ale może być dla niego dobrym przydupasem i kołem ratunkowym (byle się nie przejechał jak ostatnio). Nie ogarniam trochę hejtu na Blondino, w pierwszym sezonie też na początku był cringowy, a na końcu razem z Alkochadem został największym gitem sezonu (z facetów). Jest irytujący, ale ma swoje zdanie i nie daje się ustawiać. Liczę na uczestników z zapomnianego pierwszego sezonu, ale raczej małe szanse. Alkochad, Nosaczita, Remiziak, psychopata Kindler, Sandra, sporo by wnieśli, ale sezon krótki, dużo ludzi do wyboru a oni już nie są medialni, i tak się dziwię, że wzięli Blondino, ale chyba symbolicznie, żeby był ktoś z każdej edycji. Co do Nono i Uszatego myślę, że to nie koniec romantycznej historii, ale mogę się mylić. Jeszcze Ździrów bym dał, bo ich lubię, ale w tej sytuacji aktualnie to bez sensu. Byle nie było zwolenników demokracji. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miłosz kompletnie zbędny (ale to bardziej dlatego, że go nie lubię), Łoniak może być dla zwiększenia dawki cringu i wojny samozwańczych królów. Mareczek też byłby idealny do AS, no ale cóż. 24 odcinki to zmarnowany potencjał a dawanie na tak krótki format osób typu Maurycy czy Basia to kompletny niewypał. W HP potrzeba czasu na rozwinięcie relacji, konfliktów, intryg, sojuszów, rozczarowań, zachwytów itd. To wszystko ma wpływ na przebieg gry. Poza tym fakt, że oni się znają, mieli ze sobą kontakty poza programem, jedni z drugimi się kumplują, może negatywnie wpłynąć na rozwój wydarzeń i to z pewnością będzie najbardziej ustawiony i reżyserowany HP. Pomysł dobry, ale zmarnowany. Lepiej jakby edycja AS weszła na stałe do formatu i z każdą odsłoną wyciągali wnioski, bo na razie to taka testowa zapchajdziura, a nie produkt ekskluzywny, jakim powinien być.

#hotelparadise
  • 4
  • Odpowiedz
@avirant: z jednej strony masz rację, że to będzie krótki sezon i uczestnicy nawet się nie rozkręca. Z drugiej to wydaje mi się, ze mogą wpadać w popłoch i wykazywać się desperacja przez to że rajskie jest co 2. dzień. Wtedy będą mialy miejsce dziwne i niekontrolowane ruchy byle sie utrzymać - na to przynajmniej liczę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Lolek1011: Może tak być, jednak przez te ich znajomości ze sobą ciężko będzie mi o wiarygodność np. na rajskich. Chyba że produkcja będzie mocno ingerować i utrudniać im granie tak jakby chcieli, jeszcze bardziej niż w normalnych edycjach, Chociaż na razie praktycznie na dzień dobry wcisnęli kolejną nam uczestniczkę z kliki (chociaż ona przynajmniej ma jakiś potencjał). No i dali Gjacza, nie wyobrażam sobie AS bez niego, oby nie spokorniał po
  • Odpowiedz
@Lolek1011: może tak być!!! Już ostatnio Baśka nie zdążyła nic ogarnąć, bo miała za mało czasu. Może to jakoś zmotywuje innych do desperacji i większej kontroli swoich sojuszy?
  • Odpowiedz
@avirant Bardzo dobre spostrzeżenia ! Ja jeszcze dodam od siebie że moim zdaniem nie powinni brać tych co już wcześniej wygrali albo byli w finale a mamy Blondino, Basia, Sara, Nana, Łukasz, Wiktoria, Wentyl teraz jeszcze Mikołaj :/ Powinno być więcej uczestników z 1 i 2 edycji.
  • Odpowiedz