Wpis z mikrobloga

  • 4
@inwestorek11: @Janek1366
Kura jest gotowana 20 min na małym ogniu w rosole i wyjęta al dente, przed czasem, nie piekłam więc surowej. Wyjęłam je z rosołu w którym został korpus i skrzydełka (bez obawy) i nasmarowałam marynatą. To ekspresowa marynata: ajwar lub przecier paprykowy, chili, zioła włoskie, odrobina oleju, sól. Do takich smakowych mięsnych marynat można też użyć past miso, past paprykowych koreańskich, koncentrat pomidorowy (z tym ostrożnie, jest bardziej esencjonalny
  • 1
jak robisz szparagi? Takie z biedry wystarczą?


@Teith: Pewnie tak, te są wąskie, jak masz grube to trzeba obrać, obciąć końcówki i jak lubisz. Ja je usmażyłam z masłem, sola i czosnkiem na patelni.
  • 0
Kura jest gotowana 20 min na małym ogniu w rosole i wyjęta al dente, przed czasem, nie piekłam więc surowej. Wyjęłam je z rosołu w którym został korpus i skrzydełka (bez obawy) i nasmarowałam marynatą. To ekspresowa marynata: ajwar lub przecier paprykowy, chili, zioła włoskie, odrobina oleju, sól. Do takich smakowych mięsnych marynat można też użyć past miso, past paprykowych koreańskich, koncentrat pomidorowy (z tym ostrożnie, jest bardziej esencjonalny niż paprykowe).

No