Wpis z mikrobloga

Szanowne Wykopki,

czy ktoś może miał przyjemność ukończyć studia na AGH, a potem próbował wykonać education assesment (np. w celach emigracyjnych) za pomocą WES - World Education Services?

Bo ja właśnie dokonuję tej desperackiej próby i wg dziekanatu jestem pierwszej w historii świata osobą, która ma takie dziwne życzenia, żeby AGH wysyłało dane o historii mojego studiowania do WES.

Jeśli ktoś coś wie, to bardzo proszę o info! ????

#agh #wes #emigracja
  • 7
  • Odpowiedz
@Znaleziatko: No ja bym poszedł tropem @PlanetHell - u mnie na UWr na wniosek można dostać odpis dyplomu + suplement (który jest podpisany [czyt. potwierdzony]) w języku angielskim. Czy nie da rady pójść tym torem? Czemu to uczelnia ma coś wysyłać skoro masz/możesz mieć papiery potwierdzające twoje wykształcenie i przebieg studiów?
  • Odpowiedz
  • 0
@PlanetHell: Owszem, nie wyraziłam się precyzyjnie - suplement do dyplomu wystarczy dla WES, zależy im na spisie przedmiotów i ocen.

Mam swój suplement, mam go nawet również w języku angielskim.

Problem w tym, że WES wymaga, aby suplement był w kopercie zapieczętowanej przez uczelnię.
Sama wysyłka może być wykonana przez uczelnię albo przeze mnie, ale będzie to dla nich legitny suplement tylko jeśli znajdzie się w kopercie z pieczątką uczelni. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@PlanetHell - wysyłka mailem jest możliwa, jeżeli instytucja (AGH) ma podpisaną umowę z WES.

Dziekanat nie wie czy AGH ma taką umowę i odsyła mnie do Centrum Organizacji Kształcenia.
Centrum Organizacji Kształcenia nie wie czy AGH ma taką umowę i odsyła mnie do dziekanatu..
  • Odpowiedz
@PlanetHell: Na ich stronce można znaleźć wymagania i są właśnie takie jak OP napisała. Tak to wygląda i nie ma innej możliwości. I WES wuja obchodzi marudzenie albo pytania czy może być tak czy srak. Masz trzy opcje, korzystasz z którejś wg ich instrukcji albo nie dostaniesz tego czego chcesz. A jeszcze kasę wtopisz, bo 5zł to nie kosztuje.

Ja mam bekę bo na prywatnej, małej uczelni na której kiedyś studiowałem
Nathaniel86 - @PlanetHell: Na ich stronce można znaleźć wymagania i są właśnie takie ...

źródło: 111

Pobierz
  • Odpowiedz