Wpis z mikrobloga

@WasilewskiPijany: a co ma ustawa rodem z krajów autorytarnych, mająca na celu wykluczenie z życia politycznego niewygodnych osób (opozycji i nie tylko), do ruskiego aktu terrorystycznego?

Tawariszu, chociaż byście się postarali. Za takie trolowanie to nawet 5 rubli nie dostaniecie.
  • Odpowiedz
@WasilewskiPijany: Oj chłopie chłopie.
Nie mam nic przeciwko badaniu ruskich wpływów. Nie mam nic przeciwko rozliczaniu tych, którzy chcieli polskę sprzedać, czy ruskim, czy niemcom, amerykanom, czy pani krysi z ciechocinka.
Problem w tej ustawie jest taki, że pozwalała niejawnie wyłączać ludzi z polityki, bez możliwości odwołania i nie ponosiła za to żadnych konsekwencji.

Teraz wyobraźmy sobie, że sąd miałby taką samą władzę. Kowalski pozwałby cię, że ukradłeś mu milion
  • Odpowiedz
@WasilewskiPijany: Przecież ci napisałem. Bo wedle tej ustawy nie liczy się czy jesteś winny, czy nie winny. Komisja może zdecydować jak chce, ma gwarancję bezkarności i całość jej postępowania będzie tajna, nie będziesz więc miał czego zaskarżyć.

Żebyś zrozumiał:
Kaczyński pokazuje na kogoś palcem, komisja uznaje go winnym. Koniec.
  • Odpowiedz
@VWgolf3: Tuska jak wyłącza nie będzie tragedii, z Pawlakiem robili łaskę fiutinowi, nawet kopnęli w dupę JuEsEj i ich tarcze że by tylko wowa zły nie był
  • Odpowiedz
@WasilewskiPijany marsz był ogłoszony w kwietniu przeciwko "drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu", zanim Twoi ludzie przepychali ustawe o komisji, wiec nie, nie był to marsz przeciwko komisji. Ale na ch ja Ci to pisze ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@WasilewskiPijany: nie chodzi o samą ideę, ale jej realizację. Jestem za tym, żeby gonić kacapuchów i ich pachołów ile się da, wyciągać z piwnic sługusów Moskwy nawet za to, że trolują w internecie, ale nie w taki sposób. Przecież ta komisja to gotowe narzędzie do walki z opozycją. Co mnie martwi, mimo że opozycję mam za może nie kupę, ale kupkę gówna.
  • Odpowiedz
@hntr95: nie odrzucił tylko nie chciał się zgodzić na tarcze, ktora nie chroniłaby naszego terytorium. Tusk negocjował twardo, jak na patriote przystało, a ty byś tylko laski robił. Obrzydliwe.
  • Odpowiedz
@WasilewskiPijany: Rozumiesz że zgodnie z tą ustawą, pis mógłby usunąć wszystkich polityków opozycji i #!$%@? byś wiedział za co, bo wszystko jest tajne a niemożna się od tego odwołać?
  • Odpowiedz