Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#wazektomia
Jesteśmy już jakiś miesiąc po zabiegu, opuchlizna, rana - wszystko zagojone. Sprawność wróciła- już nic nie ciągnie, wszystko super.
Tyle że jedno jajko już normalnie jest luźne, skóra już luźniejsza, wiadomo
A drugie jajo jakby było wyżej przytwierdzone - jest twardsze i nie porusza się tak luźno - trochę jakby dalej było opuchnięte - no ale nie jest. Takie "ściśnięte" jakby.
Nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć, ale spotkaliście się z czymś takim po zabiegu? Jest się czego bać?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
  • Odpowiedz
Jest się czego bać?


@mirko_anonim: Jeśli się boisz już jesteś niewolnikiem.
A jeśli wolisz zadawać pytania randomom z internetów niż typowi, który robił ci zabieg, to nie powiem kim jeszcze jesteś xD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm: @mirko_anonim
Nie wiedziałam, że kogoś to aż tak oburzy. Antykoncepcja dotyczy związku, dwóch osób, nie widzę nic złego w takim określeniu, widocznie mamy na to inne spojrzenie i odczucia do takiego stwierdzenia, bywa
@wryty ya, ale mimo wszystko to nie tylko kwestia ułożenia, jest taki ścisk po prostu, zmieniło się to po zabiegu, ale juz jest lepiej, więc to pewnie kwestia tego, że dalej się
  • Odpowiedz
Antykoncepcja dotyczy związku


@mirko_anonim: operacja na twoich jajach dotyczy związku? Zastanów sie czy Ci ich nie amputowali. Dziś masz dziewczynę, jutro nie będziesz miał. A mozgu już dawno nie masz, bo ci dziewczyna zabrała. Nie ma ciebie, jesteście WY XDDDD
  • Odpowiedz
@wryty: niech se maja co chca. Spajanie kilku osób w jedna to patologia umyslowa.
To sa JEGO JAJA. Jemu dyndaja. Tutaj nie ma MY, WY. JEST ON

Tak samo mnie triggeruje jak ktos mowi o osiagnieciach / problemach swojego dziecka per MY. My zrobilismy, my przyszlismy.
To zabiera mu poczucie odrebnosci, indywidualonosci, wlasnosci siebie.
Rodzic jest po to zeby wspierac nowego czlowieka w zyciu i eksploracji swiata, a nie zawlaszczac mu
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm: @wryty Tak samo jak wcześniej UZYWALISMY plastrów jako antykoncepcji, tak teraz jako antykoncepcję MAMY wazektomie.
Nikomu nie zabieram poczucia odrębności, widzę, że te jajca wam strasznie w ego uderzyły xD Jakoś nie czułam się poszkodowana, gdy mój chłop mówił, że używamy plastrów- mimo, że tylko ja je tak faktycznie miałam i to ja nabawiłam się mnóstwa skutków ubocznych i zdrowie zwyczajnie ucierpiało. Tak samo jak
  • Odpowiedz