Wpis z mikrobloga

@worm_nimda: no większość, ta wyprawka wcale nie jest aż tak długo, a na początku temat był strasznie rozdmuchany bo były gigantyczne opóźnienia w dostawach (dzieci 2 latka dostawały śpioszki dla noworodka).

Zresztą, mi przypominała o tym nawet położna :>

Teraz przychodzą niezbyt szybko, ale akceptowalnia, a w środku są rzeczy na większe dzieci (żeby nie było że za późno przychodzi). Warto choćby dla kosza Mojżesza, jest fajny warszawski koszyk itp. Często
@worm_nimda: ja nie rozumiem Twojego zdziwienia... Trzeba się interesować samemu, a nie czekać aż samolotem ulotki na działkę ROD Ci zrzucą :D

Do żłobka też jest dofinansowanie.. z Warszawy długo było, a teraz jeszcze z ZUSu (to drugie teraz niezależnie od dochodów).

@worm_nimda: no to zależnie jak trafiłeś, możesz się nieźle zaskoczyć. Moja prywatna "opieka" zdrowotna z roboty w Enelmed jest tak #!$%@?, że cała rodzina zaczęła chodzić tylko publicznie i ... łatwiej o terminy, chodzimy do jednej przychodzi tylko, dostajemy się tego samego dnia. Tylko godziny #!$%@? i trzeba brać wolne/robić przerwę w pracy ale w enelmed było gorzej :D (np. terminy za 90 minut, w dzień roboczy na drugim końcu warszawy