Wpis z mikrobloga

Ruszaj na przygodę w The Riese Project, naszej najnowszej grze VR!

Exploracja: przemierzaj tajemnicze lasy, pokonuj przeszkody i odkrywaj nieznane tereny. W naszej grze każdy ruch ma znaczenie.

Interakcje: wykorzystuj otoczenie do swojej przewagi, przesuwaj przedmioty, kucnij lub wspinaj się na drabiny.

Dodatki: gotowi na więcej? Nasza gra VR zadebiutuje na Steam w lipcu 2023! Więcej informacji o grze, naszym studiu, linki do Steam i Kickstarter znajdziesz na stronie www, zapraszamy!

https://realinventedstudio.pl/pl/the-riese-project

#therieseproject #vr #gaming #steam
RIS - Ruszaj na przygodę w The Riese Project, naszej najnowszej grze VR! 

✅ Explorac...
  • 10
  • Odpowiedz
@R_I_S no fajnie, jest fotogrametria, jest drabina, podnoszenie obiektów, ale dalej nie wiem co tu się robi. Wygląda jak symulator chodzenia. Przydałby się minutowy trailer z samym mięskiem
  • Odpowiedz
  • 0
@R_I_S błagam nie róbcie samych dłoni. To strasznie psuje immersję. Gdy widać całe ręce (nawet jak się gliczują) to immersja jest zdecydowanie lepsza. Oczywiście swobodne poruszanie to must have, ale mam nadzieję że to będzie.
  • Odpowiedz
  • 1
@BakaPL: Prolog ma dać tylko namiastkę tego co potrafimy i tego co będzie czekało na graczy w pełnej wersji gry :) Weźmiemy pod uwagę ten aspekt :) Mamy kilka wariantów poruszania się. Płynne i teleport to podstawowe :)
  • Odpowiedz
  • 1
@BakaPL: Tak jak najbardziej. Najpierw tworzymy prolog na PCVR. Następnym krokiem jeśli wszystko dobrze pójdzie to PSVR2. Developerami Sony już jesteśmy :)
  • Odpowiedz
  • 1
@R_I_S ok, teraz odpaliłem filmik na stronce i faktycznie tam jest płynne poruszanie. Super to wygląda, powodzenia życzę (jako wielki fan VR)
  • Odpowiedz
  • 1
@BakaPL: Dlatego też otworzyliśmy projekt na Kickstarter. Dodatkowe środku pozwolą przyspieszyć pewne procesy ale także jeszcze bardziej rozbudować pełną wersję gry.
  • Odpowiedz