Wpis z mikrobloga

#agd Czy ktoś z Was używa tego typu rozwiązania jak zmywarka nablatowa? W bloku nie mam możliwości wstawić zwykłej, pomijając aspekt miejsca również duży problem z podłączeniem.
Jednak mam na blacie trochę miejsca w którym i tak stoi suszarka do naczyń, więc mógłbym zamiast niej postawić taka zmywarkę. W sumie spoko, kilka kubków, talerzy, sztućców się zmieści - nikomu nie chce się zmywać.
No i właśnie przemawia za tym fakt, że nie muszę jej podłączać do wody, wlewam tylko od góry 5 litrów wody, a odpływ w sumie mi styknie jeśli poprowadzę chamsko do zlewu bo akurat jest obok. Może nie do końca super estetyczna opcja, ale całkiem praktyczna.
Czy ktoś z was ma i używa? Czy zmywa jak zwykła zmywarka, czy może niedomaga? I czym różnią się poszczególne wersję cenowe? Widzę, że są opcje za 800zł nawet, a i są za 1500. Czy te tańsze załatwia sprawę również?
#zmywarka
#rtv #cokupic #pytanie
Sephirionn - #agd Czy ktoś z Was używa tego typu rozwiązania jak zmywarka nablatowa? ...

źródło: IMG_20230607_193031

Pobierz
  • 2
@Sephirionn jeśli na więcej niż jedną osobę to będzie trzeba po kilka razy włączać,

W sumie spoko, kilka kubków, talerzy, sztućców się zmieści


a garnki? nie gotujesz w domu? wsadzisz może 2 średnie garnki, 2-3 talerze i tyle