Wpis z mikrobloga

Bez dobrego zarządzania zakopiemy się w 1 lidze na lata. Dlatego szacunkiem darzę Niecieczę i inne Grocliny, bo dzięki dobremu, prywatnemu zarządzaniu osiągały naprawdę dobre wyniki bez wsparcia Urzędu Miasta. Wisła powinna brać przykład z tych drużyn, a nie okazywać szacunek "Legendom", które grały 50 lat temu czy 5 lat temu. Wszystkie Ondraszki, Urygi itd. powinny być rozliczane tu i teraz. Dlaczego Perez nie chce słyszeć o największej legendzie footballu - CR7? Bo zasługi nie grają, a spółka powinna działać na zasadzie wolnego rynku, czyli kryteria zysku najważniejsze. Bardzo mnie boli, że moja ukochana drużyna pozwala sobie na taki nepotyzm, kolesiostwo. Sobolewski przed trenerką powinien udowodnić swoją wartość w niższych ligach. Ilu utalentowanych trenerów mamy w niższych ligach, którzy nie dostaną nawet szansy? Prawie 40 milionowy kraj, ludzi z licencją trenerki UEFA też mamy sporo. Moim zdaniem powinniśmy wyszukać jakąś lokalną perełkę z niższej ligi, nawet opłacić licencję PRO jeśli jej nie posiada. Kryteria gry to ofensywna krakowska piłka, powrót do tradycji. Z obecnym kierunkiem zarządzania możemy pożegnać się z ekstraklasą na lata. Już teraz do 1 ligi wchodzą marki takie jak Lechia, Wisła Płock, Polonia.

Przez "Legendy" mieliśmy spadek, a teraz frajersko zaprzepaściliśmy awans.
#wislakrakow
Pobierz bazookas_milborne - Bez dobrego zarządzania zakopiemy się w 1 lidze na lata. Dlatego ...
źródło: xyz
  • 5
@bazookas_milborne co do Legend i nie Legend. Przez to, że mamy legendy mamy bardzo dużą rzesze kibiców, bardzo dużo różnych piłkarzy zapisało się np. do Socios. Dużo piłkarzy przyjezdza do Krakowa na mecze. Oczywiście jest ważne by znaleźć miejsce dla tych Legend w dobrym miejscu w klubie. Czy przy sztabie, czy bardziej marketingowo nie wiem nie znam się na tym, ale mega dużo kibiców działa sentyment. Więc wywalenie Legend byłoby bardzo w