Wpis z mikrobloga

@czareg: pewnie, że wejdzie. Kupuje wtedy piwko, chipsy i będę się czuł jak w energylandii przez te fikoły co tu się będą odprawiały. Szkoda tylko Polski.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@giorgioflojdini nie no jak dla mnie to od razu po urodzeniu kiedy tylko nauczysz się mówić powinno być zadane pytanie czy chcesz pracować czy nie i jak nie to od razu emerytura, w czym problem wogole
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: mhm.. nie wiem tylko czy w tej Twojej nienawisci do kobiet nie zapominasz o jednej drobnej rzeczy. Ze kobieta jest rowniez Twoja mama.

I nie obraz sie, ale przytocze to co napisales, w jej kontekscie.

Mam nadzieje, ze Twoja mama, bedzie musiala pracowac tyle samo co faceci i jeszcze rok dluzej. To i tak duzo za malo, bo Twoja mama, czyli "posiadaczka cipy" i tak duzo dostaje za fakt siedzenia
  • Odpowiedz
I jedni i drudzy powinni mieć taki sam wiek emerytalny, z różnica taka, ze jeśli kobieta była w jednej ciąży to pracuje rok dłużej gdyż tyle tez siedzi i ciągnie kasę za nic. Analogicznie do kilku ciąż, jeśli była w trzech to pracuje trzy lata dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°) To i tak mało zważywszy, ze posiadaczki cipy siedzą prawie dwa lata na dupie, a wystarczy ze rozchyla
  • Odpowiedz
@giorgioflojdini: Osobiście uważam że emerytury stażowe to całkiem sprawiedliwa opcja, przy czym zwykły wiek emerytalny należałoby wyrównać i ustalić na 67 lat. Dla osoby po studiach taki wiek oznacza ok 42 lata pracy, więc myślę że emerytura stazowa po 40 latach (liczonych miesiącami z co najmniej minimalną pensją żeby ktoś nie nabył minimalnej siedząc na fikcyjnym 1% etatu) to sprawiedliwe rozwiązanie.
  • Odpowiedz
posiadaczki cipy siedzą prawie dwa lata na dupie, a wystarczy ze rozchyla nogi jakiemuś wycierusowi.


@Megawonsz_dziewienc: xDDD

wyobrażcie sobie OPy jaki wycierus zlał się w posiadaczkę tzipy i potem musimy czytać takiego >20 letniego przegrywa

ffffuj, dała dupy, wycierus brudny się złał, bleh
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc mężczyzna też może siedzieć rok w domu na urlopie macierzyńskim, kobieta w tym czasie może pracować. Poza tym dzięki temu "siedzeniu na dupie" ktoś będzie w przyszłości zarabiał na Twoją emeryturę. Osobiście nie jestem za obniżeniem wieku emerytalnego dla kobiet bo to strzał w stopę dla gospodarki ale dzieci muszą się rodzić, bo zaraz naprawdę nie będzie komu robić na nasze emerytury. Pomijam całkowicie fakt że "urlop" macierzyński to nie jest
  • Odpowiedz