Wpis z mikrobloga

Dziwi mnie to, że wczoraj każdy konfederacki profil dostał polecenie lub sam zachwycał się tym, że "Konfederacja wróciła na facebook". Cieszyć sie, że cenzorski, lewacki, stworzony przez GLOBALISTÓW portal Cię odbanował to troche głupota. W dodatku pewnie jak co wybory, Konfederacja wyda kilkadziesiąt tysięcy z waszych podatków na reklamy tam.

#konfederacja #bekazkonfederacji #4konsewy #neuropa #polityka
  • 6
@Neobychno

obowiązuje ich takie samo prawo jak każdą inną partię polityczną - czemu więc mieliby nie robić kampanii wyborczej XDDDD to tak jakby chcieć żeby posłowie lewicy zarabiali najniższą krajową XD gadanie przy białej zubrówce i sałatce jarzynowej wąsatego janusza

Mam nadzieję, że w tym roku przykładnie Konfederacja również odpali system zbiórek jak w poprzednich kampaniach, to był dopiero oddolny sukces
@Kryspin013

gość pisze pod tagiem neur0pa regularnie nie wiem czemu go nie nazywać neur0pkiem XD a że jak większość neur0pków pisze jakieś życzeniowe i oderwane od rzeczywistości brednie to jak na to normalnie odpisać XD

nie ma się już do czego przyczepić fp partii politycznej mu przeszkadza XD z TVP się nie zgadzają to też nie powinni zbiegać o pokazywanie ich tam, jak z wiekszoscią sejmu się nie zgadzają to też niech