Wpis z mikrobloga

Sam się zastanawiałem, ale przesiadłem się ze zwykłych petôw. Jak chcesz zakupić iqosa to wbij na priw podeślę ci kod polecający z darmowymi paczkami na start
  • Odpowiedz
Dobry to dla palacza z ponad 40-letnim doświadczeniem, który generalnie na takie wynalazki nie patrzy przychylnym okiem?


@worm_nimda: Iqos albo glo.
Dla mentolowych tylko iqos- trochę cięższy w czyszczeniu, ogólnie lepszy smak niż w glo (subiektywnie).
Glo tańsze, spora oferta smaków, możliwość wykupienia abonamentu w esmokingworld z dostawą do paczkomatu (wychodzi wtedy najtaniej), łatwiejsze w utrzymaniu.
Ogólnie dobrze jest jak te urządzenia wytrzymają 3 lata ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@aresius: Dzięki. A to rzeczywiście jest jakiś odpowiednik papierosa, czy zupełnie inna czynność? #!$%@?ę od takich prostych czynności jak zapalanie fajki zapalczniką zippo, co kolega bardzo lubi.
Znajoma paląca iqosy twierdzi, że glo to syf i nie ma co się w to pakować. Teraz sam nie wiem. :)
Wydać co 3 lata 100zł to nie tak źle. Kumpel paczkę pali dziennie, to chyba się zwróci, bo Heetsy chyba tańsze od zwykłych
  • Odpowiedz
@worm_nimda: trochę inaczej się ciągnie te "fajki" no i samą czynność jest jest bardzo elektroniczna. Kiedyś iqosa można było wypróbować nawet, zapytaj u przedstawiciela.
  • Odpowiedz
możliwość wykupienia abonamentu w esmokingworld z dostawą do paczkomatu


@aresius: możesz napisać więcej? Nic nie znalazłem. O ile taniej wychodzą wkłady? Gdzie się rejestruje?
  • Odpowiedz
możesz napisać więcej? Nic nie znalazłem. O ile taniej wychodzą wkłady? Gdzie się rejestruje?


@azertaker: Jedna wizyta w esmokingworld, zakładasz konto esmokingclub i podpisujesz umowę (wygooglaj jedno i drugie). Potem jest prosto: Po każdej zapłacie przygotowują paczkę, jak nie zapłacisz jakiś czas to umowa chyba wygasa. Skład paczki w obrębie umowy możesz zmieniać przed każdym zamówieniem. Przy opcji diamond (40 paczek) wychodzi 8,49 paczka. Dodatkowo zbierasz jakieśtam punkty i możesz w
  • Odpowiedz
Jeszcze jedno. Kojarzysz, czy jest gdzieś podobna usługa abo dla iqosa?


@azertaker: Nie ma. Czasem są promocje np. na stacjach danej marki typu 9+1 gratis czy w punktach iqos, ale nie bardzo mam pomysł gdzie to znaleźć/śledzić.
  • Odpowiedz