Wpis z mikrobloga

Witam, pytanie do osób które stosują dutasteryd. W jakiej dawce stosujecie i jak długo? Zastanawiam się czy bawić się w półśrodki stosując co drugi dzień 0,5 mg czy lepiej od razu stosować codziennie 0,5 mg. W tej chwilii mija 2,5 miesiąca stosowania co drugi dzien duta i nieprzerwalnie 1 mg fina ktorego planuje odstawic za miesiac. Na finie brak skutków ubocznych podczas 1,5 rocznego stosowania. Finasteryd prawdopodobnie zahamował dalszą miniaturyzację i to tyle. Liczę, że dutasteryd da mi odrost.
Minoxa stosuje 4 lata, dermapen od stycznia.
Mój typ łysienia to tzw diffuse thinning.

#lysienie #finasteryd #dutasteryd
  • 12
  • Odpowiedz
@Razor1711: efekty mogą być, trochę się zahamowało, odrostu jakiegoś widocznego nie ma, ogólnie nie jestem zbytnio zadowolony z efektów, jednak jestem świadomy że walenie przeze mnie duta i oral minoxa to jest i tak najwięcej co mogę zrobić i nic więcej mi nie pozostało.
  • Odpowiedz
@Razor1711: szczerze to nie wiem jak u mnie działał fin, gdyż po jakoś 2 miesiącach bycia na finie stwierdziłem że nie ma co się bawić w półśrodki i od razu wbiłem na duta
  • Odpowiedz
@maxiek: Jakiego oral minoxa bierzesz? jakaś specjalna wersja czy zwykły i jaka dawka?
@Razor1711 Jeśli można zapytać to czułeś różnice pod względem skutków ubocznych podczas dorzucenia dutasterydu?
  • Odpowiedz
@kerri: kiedyś laboratoryjnym zakrapiaczem odmierzyłem że 1ml to jest jakieś 20 kropel z zakrapiacza którego używam i tego się trzymam, co do uboków to brak, ale to dlatego że biorę dawkę +-2.5mg a z nią małe szanse na uboki
  • Odpowiedz