Wpis z mikrobloga

@Arlakin: xD Putina to ja mogę walnac toporkiem w łeb co najwyżej.
Kilku uszkodzonych xD Porzuconych i spalonych, zbitych w kupę po wjeździe na miny, dobitych granatami z drona.
Dokładnie jak pod Wuhledarem xD
  • Odpowiedz
@selflessness: to fakt, dowódca kolumny powinien zostać #!$%@? na pysk za takie zgrupowanie się, ale ilość pojazdów rozdupconych to jest nic w porównianiu z wuhledarem + najważniejsze że załoga cała (oby)
  • Odpowiedz
@selflessness: serio? Na prawdę myślisz, że jak będziesz w kółko powtarzać, że to ukraiński wuhledar to ktoś w to uwierzy? Przecież to nawet podejścia nie ma, jak Ukraińcy będą dwa dni szturmować jakieś miasto to powiesz, że jest dokładnie jak w wtedy kiedy ruscy szturmowali 9 miesięcy bachmut? Jestem to w stanie wytłumaczyć brakiem zrozumienia skali bądź jesteś ruskim ścierwem
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka jak zobaczę jeden ukraiński "mięsny szturm" to tak, powiem, że to jak pod Bachmutem

to ty nie rozumiesz, ta sytuacja jest efektem braku odpowiedniego szkolenia, słabego materiału ludzkiego, debilnej taktyki. To będzie się powtarzało.
  • Odpowiedz
@selflessness: Mięsne szturmy to były pod Soledarem a tu jest #!$%@? 40-letni pancerz. Może mamy inne definicje mięsnego szturmu ale ja tu nie widzę owego zjawiska xD A jeśli jesteś #!$%@? tym to przestań śledzić wydarzenia na Ukrainie bo będzie jeszcze więcej #!$%@? pancerza
  • Odpowiedz