Wpis z mikrobloga

  • 2
@Schyzu: Koleżanko :P Kupiłam go dwa lata temu za £7000, teraz nie wiem po ile chodzą.

@Czytelnik30 O dziwo, nie było ich aż tak dużo. Pojawiły się w ilości takiej, że przeszkadzały na godzinkę pierwszej nocy, ale pewnie dlatego, że nocowałam w zagajniku i blisko było jezioro. No, ale z nimi to loteria. Ja stosuje ten preparat Smidge, ale tak naprawdę jeśli trafi się na chmarę, to najlepiej się schować lub
  • Odpowiedz
@Aenkill: ja to bym Cie widział na crf300L, tej podstawowej, nie rally. Mam 184, ale waże 68kg i takie sprzęty 200kg to nieporozumienie jako adventure
  • Odpowiedz
  • 1
@Czytelnik30: @Czytelnik30: Spokojnie, kupisz w większości sklepików w takich turystycznych wiochach albo nawet w marketach.

@dejwis Planuje drugie moto bardziej offroadowe na przyszły rok, jeszcze nie wiem co. Tiger na 100% zostaje na touring i lekki offroad. Z założenia to ma jechać po drodze i jak się droga skończy, uwielbiam takie uniwersalne motocykle. Na touring jest fantastyczny, a jednak 90% czasu robię właśnie to. Jeśli chodzi o offroad to chyba
  • Odpowiedz
  • 0
@Czytelnik30: Bez sensu, to jest prawie ta sama klasa co Tiger 800. Myślę, albo mały adv pokroju KTM 390 albo właśnie coś a'la CRF. Problem jest taki, że niestety w Szkocji jest mało terenów gdzie można jeździć legalnie offroadowo, więc ja jeżdżę z grupą, która załatwia pozwolenia od właścicieli terenów itd. Większość rally jest w Anglii i trzeba tam jakoś dojechać komfortowo :P Także skłaniam się ku jakiemuś małemu "taniemu" adv
  • Odpowiedz
  • 0
@Czytelnik30: Wszystko o podobnej wielkości silnika jak Tiger jako drugie moto to nie ma sensu za bardzo. Coś mniejszego adv albo enduro. Z założenia ma być tańsze, niż Tiger, żeby nie było aż tak żal orać po cięższym terenie, na który z moim skillem Tigera bym nie zabrała.

@dejwis Z 80% czasu tam stoję :P, może nie widać za bardzo na filmiku.
  • Odpowiedz
@Aenkill: też chciałem Tigera XRx ale koniec końców padło na BMW R1200 GSA Low. BMW ma chyba najlepsze opcje dla niskich (171cm) kierowców. Nie musze sie bać że sie wywale na zoboczu czy gdzieś gdy się zatrzymam. Uwielbiam uniwersalne motory, niektórzy niestety nie mogą zrozumieć że to nie ma za zadania zastąpić crossa
  • Odpowiedz
Powinni wymyślić takie urządzenie przyczepione do motocykla, takie jakby ramię trzymające telefon które robi zdjęcie osobie podróżującej jednośladem xD
  • Odpowiedz
  • 0
@espumisanmax: Ja i tak swój obniżyłam. No właśnie, jak tylko wrzucę foto z leśniej ścieżki, to zaraz wszyscy piszą, że mam koniecznie kupić cross albo enduro.

@dziacha Są kamerki 360, które się montuje na "patyku".
  • Odpowiedz