Wpis z mikrobloga

uważajcie na tego dzbana z allegro lokalnie- "WITOLD (Maksym_Ms)"
Handlarz sprzętem do paralotni, który się obraża i rzuca słuchawką jak się mu powie, że "handluje sprzętem". Ewidentnie przeszedł ze zwykłego allegro na lokalne, gdzie nie ma komentarzy, bo taki buc pewnie miał million negatywów.
Nie polecam.
  • 3
  • Odpowiedz
Jak tylko czytałem ogłoszenie to zapaliła mi się czerwona lampka- coś strasznie dużo filozofowania w tych ogłoszeniach. Szukałem pierwszego sprzętu dla siebie. Gdzieś czytałem żeby nie robić interesów z instruktorem witoldem ze szczyrku bo słabo się na tym wychodzi. Uwaga na takich ludzi. Najpierw prowokuje, żeby kupować poza allegro, a potem wyśle albo i nie wyśle nic- z naciskiem na to drugie.
Jak już to "kup teraz" l, wtedy jest się chronionym
  • Odpowiedz
Zgadam się z poprzednikami, coś jest dziwnego z tym człowiekiem, niby chce sprzedać niby zgadza sie na warunki i chce wysyłać skrzydło do przeglądu ale nagle współpraca się urywa gdy chcę więcej szczegółów na temat skrzydła, zdjęć nie ma mowy, historia skrzydła jakaś tajemnica, numer seryjny także owiany tajemnicą, na krótkie konkretne pytania dotyczące sprzętu odpowiad nerwowo snując filozoficzne dywagacje, Mimo szczerych chęci zakupu w porę się przestraszyłem, nie polecam nikomu, szkoda
  • Odpowiedz
Maciej Kiełbiński Twój komentarz to perfidna konfabulacja. Ten wpis jest podobny do tych 'sąsiednich' poprzez niedopowiedzenia jakie tworzysz, coś sugerujesz ale bez konkretów. Napisałeś co chciałeś, pozostaje pytanie na ile jest to świadome działanie a na ile głupota. Otóż nie ma żadnych tajemnic co do pochodzenia sprzętu PG jaki posiadam, niczego przed nikim nie ukrywam więc nie szerz propagandy pajacu. Ja nie toleruję kłamstwa dlatego nie przejdę obojętnie obok tego co napisałeś.
  • Odpowiedz