Wpis z mikrobloga

@Szadafaka: objezdzilem Michelin Road 4 i byly swietne w kazdych warunkach pogodowych. Mozesz rozwazyc jeszcze Continental Road orad Pirelli Angel GT. Metzelery duzo gorzej wypadaja w testach niz powyzsze
  • Odpowiedz
  • 0
@merci: na Pirelkach Angel ST zrobilem 30kkm i myslalem, ze to opona idealna dla mnie - Tania i dobra.
ale kupilem nowego motka ze "starymi" aniołkami ST i chce je zmienic bo juz zdarza im sie puscic, gdzie wczesniej nigdy mnie nie zawiodly.
chcialem skoczyc półe wyżej dletego pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Szadafaka w takim razie michelin road jest naprawde super pod kazdym względem. Conti road moim zdaniem jest jeszcze ciut bardziej sportowa i jakos lepiej prowadzilo mi sie moto a jezdzilem na hondzie Hornet pc41
  • Odpowiedz
@Szadafaka: Technologia opon poszła na tyle do przodu że ST to stary kartofel, nie są tragiczne ale prócz tego że są tanie nie mają większych zalet w porównaniu do konkurencji. Z8, Roadsmart, Pilot Road 2,4,5, Angele GT, wszystkie są lepsze.
  • Odpowiedz
@Szadafaka: Założyłem aniołki ST do MT07 po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii w internecie i.. tak szybko jak je założyłem, tak szybko chcę je ściągnąć. Mam wrażenie, że ta guma praktycznie nie klei - bez znaczenia, czy zimna, czy dogrzana. Co wyjazd przy uślizgu przypominam sobie o zmianie opon ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz