Wpis z mikrobloga

Czy Mirki korzystające z aplikacji polsat go nie mają problemów ze znalezieniem transmisji GP? Ostatnio to losowo albo pojawi się aktualne GP po wyszukiwaniu, albo nie będzie nic poza transmisją z sachsensringu z 2021. Wczoraj działało i mogłem oglądać kwale, sprint, wyścig motoe, a dziś jak chciałem odpalić wyścig moto 3 to już nie ma nic do znalezienia, to się generalnie dzieje na telefonie / tablecie i telewizorze jednakowo. Na polsat box go za to znalazłem aktualną transmisję, ale tam się nie da odtworzyć bez kupienia pakietu. A stream na polsatsport.pl utyka na ekranie "ładowanie", przynajmniej na tablecie.
#motogp #polsatgo
Tradey - Czy Mirki korzystające z aplikacji polsat go nie mają problemów ze znalezien...

źródło: IMG_0075

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Tradey: najlepiej chyba wejśc w kategorię Live ze strony głównej, i tam transmisja z MotoGP jest na pierwszej pozycji. Jak wchodzisz z kategorii MotoGP to właśnie jest jak napisałeś, losowo i raz pokazuje że jest transmisja, a raz pokazuje archiwalne wyścigi sprzed lat.
  • Odpowiedz
@Tradey: powtórki są dodawane na kilka dni przed zbliżającym się weekendem wyścigowym. Najczęściej jest to środa/czwartek i znikają znowuż na kilka dni przed wrzuceniem filmów z kolejnego weekendu.
  • Odpowiedz
@Tradey: transmisja wyścigu w aplikacji PolsatGo w wyszukiwarce znika niedługo przed samym startem, więc jeśli nie wejdziesz sobie w jej kartę wcześniej, to nie obejrzysz w aplikacji. Chyba, że jest zapowiedź transmisji kolejnego wyścigu, tak jak w tym tygodniu, to po kliknięciu w nią, poniżej w proponowanych znajdziesz trwający wyścig. W przeglądarce na PolsatGo Box owszem jest płatne, ale na stronie PolsatGo już nie. Wystarczy się zalogować i poszukać w zakładce
  • Odpowiedz