Wpis z mikrobloga

Ja już nie wierzę w tą Polskę i prawo które tutaj jest. Od prawie 2 lat użeram się z patologią która nielegalnie zamieszkała pode mną. Ciągłe szczekanie psa przez kilka godzin, bardzo głośna muzyka przez długi czas, awantury i wyzwiska, wyzywanie mnie i mojej rodziny, grożenie mi.

Ciągłe wzywanie policji skutkuje tym że przyjeżdżają i za 2 min odjeżdżają i nic nie robią. Pisanie do MZB i innych jednostek nic nie daje bo przychodzą i odchodzą też. Wizyty dzielnicowego i pisanie oficjalnych pism do prezydenta kij daje. Wszystkie te pisma okraszone nagraniami z wyzwisk, gróźb, wyzywania jego syna lub głośnego zachowania.

I wiecie do jakiej odpowiedzialności zostały pociągnięte te patusy przez te 2 lata? A no ZERO razy. #!$%@? że zajmujesz mieszkanie nielegalnie, #!$%@? że sąsiedzi(nie tylko ja) potwierdzają, #!$%@? z tym że mi utrudniają życie, #!$%@? z tym że pokazuje każdemu dowody. Niech sobie mieszkają i nikt z tym problemu nie ma xD

Ja już nie mam siły na to państwo z kartonu gdzie możesz sobie #!$%@?ć się na mieszkanie i je zająć i niszczyć życie innym i gówno Ci kompletnie zrobią.

Tak o się żale bo z bezsilności to mi się czasem wyć chce xD #!$%@? 27 letni facet zmuszony do żalenia się w internecie bo Polskie prawo stoi po stronie patologii xD

Ja nie wiem mi zostaje chyba tylko wzięcie sprawy w swoje ręce i po prostu wjazd do nich na chatę ze znajomymi i #!$%@? ich xD

#zalesie #polska #polskiedomy #patologiazmiasta #patologiazewsi #bekazpodludzi
  • 4
  • Odpowiedz
@Bill_Kilgore: Założyłem im sprawę na komendzie głównej. I jak jakiś czas temu się pytałem co z nią się dzieje bo nie dostałem żadnej odpowiedzi z 3 miesiące to usłyszałem "Że nie wiedzą o żadnej sprawie toczącej się". Także zgłaszanie ich i zakładanie spraw to jedno wielkie "XD" Najlepsze że pisma mam od komendanta Straży Miejskiej że wywiad w bloku przeprowadzili i wynika że są tam problemy i dostałem pismo z urzędu
  • Odpowiedz