Wpis z mikrobloga

@arahooo: Miałem wtedy 10 lat. Pamiętam 1/8 finału ARG-ENG gdzie Beckham w idiotyczny sposób dostał czerwo i na koniec ENG (której kibicowałem bo miałem koszulkę Shearer'a z Newcastle kupioną na bazarze) przegrała po karnych. Pamiętam zapłakanego Chilaverta po dogrywce z Francją. Pamiętam mecz podwyższonego ryzyka USA-Iran w fazie grupowej. No i oczywiście króla strzelców Davora Sukera. To byli czasy. Wtedy jakoś lepiej się to oglądało niż dzisiaj.
Te zabawki były dobrej jakości i ten zegarek faktycznie długo działał. Wiele osób ma sentyment właśnie do tych zestawów


@djtartini1: Te Frisbee jakbym się postarał to może nadal bym gdzieś znalazł głęboko w rzeczach xD
@czlapka turnieju nie pamietam nic a nic (miałem niecałe 5 lat) ale te zabawki pamietam do dziś. Miałem wszystkie. A potem już jak byłem dorosly musiałem walczyć z nadwagą xD
@arahooo: Pamiętam ten turniej bardzo dobrze. Głównie ze względu na to, że na koniec pierwszej klasy liceum miałem mega problemy z matematyką. Musiałem zdawać z całego roku, by przejść do kolejnej klasy. Egzamin miałem w dzień meczu otwarcia. Zdałem i pamiętam z jak ogromną ulga siadłem, by oglądać mecz Brazylijczyków ze Szkotami.