Wpis z mikrobloga

@Manioza: od 8 miejsca w dół to jest nawet całkiem realny układ tabeli na koniec sezonu xD Nawet Raków po zmianie trenera to kto wie czy tak nie skończy, w Śląsku i Pogoni po haniebnej serii 4 remisów pozwolniają Magierę, Gustavsona i wtedy nieoficjalnie rozpocznie się walka o spadek, a pod koniec wiosny wezmą jakiegoś Bartoszka, czy Szulczka, bo skończy się kontrakt w Warcie i jedni się trochę odbiją, a drudzy-
@Ogau: na Wojszycach sapia sie o remont szkoly, wyglada jak gowno w trawie (ta szkola), olbrzymie zaniedbania, brak izolacji i sypiacy sie tynk. Ale spoko dzieci moga uczyc sie w osrodkach treningowych WKS, tam pewnie jest zajebiscie i top poziom dla jakiegos sebka kopiacego pilke.
Masz racje, ludzie pisza blagalne listy do miastaby dziecko nie uczylo sie w syfie, rozumiecie to? Ale pojda i zaglosuja na tych pajacow ponownie ( ͡
dzieci moga uczyc sie w osrodkach treningowych WKS


@marsjanin2012: nie wiem, jak teraz, ale jak ja jeszcze grałem w piłkę na poziomie wojewódzkim to Śląsk to było gówno pokroju Górnika Wałbrzych czy Świdnicy. W województwie liczyło się wtedy tylko Zagłębie Lubin. Także nie rozpędzałbym się z tym, że dzieciaki w Śląsku mają dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)