Wpis z mikrobloga

@chlopak_twojej_matki: To nagranie tylko udowadnia, że po przeciwnej stronie sporu jest takie samo zidiocenie jak wśród wyborców PiSu. Kiedyś śmiano się z moherowych beretów, teraz tymi moherami są pato-wyznawcy tuska czyli spocone janusze i grażynki które nie potrafią samodzielnie myśleć i są zbyt ograniczone intelektualnie by nie połknąć takiej zarzutki
@chlopak_twojej_matki: Szczerze? Również uważam że Polska scena polityczna to całkowite nieporozumienie i błąd w matrikcie. Ale z dwojga złego, jako centrysta i liberał wybiorę Konfederację, gdyż z drugiej strony czycha zbyt duże ryzyko zamordyzmu które niewątpliwie kiedyś spłynie na nas z lewej strony. Za Konfy zwyczajnie będę miał swoją wolność i spokój jakiego nie zapewnią mi inne zamordystyczne partie które chcą żebym na siłe wyznawał ich skrzywiony światopogląd, albo narzucą mi
@jaszczurki: sądzę, że my w ogóle jako społeczeństwo to nie jesteśmy zbyt lotni. Efekt zidiocenia silnie wzmagają podziały polityczne. Ludzie będąc w stadzie, ulegają myśleniu plemiennemu i mają klapki na oczach.
wybiorę Konfederację, gdyż z drugiej strony czycha zbyt duże ryzyko zamordyzmu które niewątpliwie kiedyś spłynie na nas z lewej strony. Za Konfy zwyczajnie będę miał swoją wolność i spokój jakiego nie zapewnią mi inne zamordystyczne partie które chcą żebym na siłe wyznawał ich skrzywiony światopogląd, albo narzucą mi totalnie bezsensowne now


@jaszczurki: też mi obecnie najbliżej do Konfy, z tym że ja bardziej niż na poglądy społeczne patrze na gospodarcze, więc
@chlopak_twojej_matki: Z tego co wiem Ruch Narodowy nie jest wcale taki "radykalny" jaki był kiedyś, teraz są dość ponoć dość wolnościowi i wolnorynkowi. Generalnie w dalszym ciągu bez wachania wolał bym ich niż dzbanów z Razem, PiSowców albo karierowiczów z Platformy walących teraz w lewicowe populizmy żeby kupić głosy Julek z osiedli deweloperskich
@chlopak_twojej_matki:

Można nie lubić pyty i Jaoka za jego powiązania z TVPiS

Nie lubić to mało powiedziane, to zwykła gnida jest i skrajny oportunista, który dla kasy wyparł się nie tylko własnych poglądów, i ideałów, ale także wystawił do wiatru kumpli, z którymi razem budowali pytę. Nie rozumiem jak można żywić jakiekolwiek pozytywne uczucia do kogoś takiego, typ by własną matkę sprzedał dla kilku złotych. Dlaczego jest aż tak łasy na
@jaszczurki: Jacy wolnościowi? Chłopie, przestań nazywać konfę i RN wolnościowcami, powtarzacie to jak mantrę a nie znacie definicji tego słowa. Tak wiem, wolnościowi gospodarczo ale i tu błąd bo gospodarczo są wtedy gdy coś im pasuje, wtedy są wolnościowi inaczej wracamy do zamordyzmu...