Wpis z mikrobloga

@kostyak: Alior to jeden z normalniejszych bankow. A ogolnie nie wiem co masz na mysli mowiac większe, ale jesli nie masz konta u jakichs spierdoksow jak santander to 10-20k pln nawet ze 2-3 razy w miesiacu nie robi przypału.
  • Odpowiedz
@kostyak: jak kiedyś robiłem większy przelew z Aliora to tylko zrobili na nim pauzę i zadzwoniła pani go potwierdzić, ale normalnie przeszedł bez problemu
  • Odpowiedz
@mazaken: a bez przesady, mam Santander i wpłacałem na giełdy po kilka koła funtów i wypłacałem podobne kwoty, nigdy nie robili problemów, co prawda w uk ale Santander to chyba Santander.
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: w Polsce regulamin konta zabrania. Zeby zalozyc konto w santanderze musisz zadeklarowac ze nie kupisz kryptowalut przy jego uzyciu. Nie wiem czy to wogóle legalne.
  • Odpowiedz
@mazaken: sprawdziłem właśnie, w santanderze uk jest to legalne, jest tylko limit niby dzienny 3k funtów na zakup krypto a przelewy z giełd można dostawać normalnie, ten limit tez taki aby był chyba bo robiłem i po £6k przelewy na KuCoin i nigdy mi się nic nie stało.
  • Odpowiedz