Wpis z mikrobloga

#banki #mbank #firma

Mireczki, chce zalozyc konto firmowe. Zauwazylem ze w mbank daja bonus za zalozonie 500zl i masa darmowych rzeczy, w tym prowadzenie konta, bankomaty, 10 przelewow itp.

Wyboru banku raczej nie zmienie bo mam tam konto osobiste kilkanascie lat i nigdy nie mialem z nim problemu, tylko nie wiem jaka karte brac. Mam do wyboru:

0 zł opłaty miesięcznej za pierwszą kartę debetową do wyboru: Mastercard Debit Business, Visa Business Debit, Mastercard Business WOŚP i Mastercard Business WOŚP Mobilna

Którą brać?
  • 4
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska

Przy debetowej nie ma różnicy, ja nie brałem wcale na JDG bo była jakaś opłata kiedyś mała. Używam prywatnej.
Przy kredytowej w MasterCard był spoko program benefit z rok temu, wziąłem na chwilę i kupiłem jedną rzecz za parę tysięcy i wpadły punkty o wartości za ponad 200zl

Co do samego mBanku to bardzo mi się podoba, ale po 2 latach firmowe trochę kosztuje, mimo wszystko wole zapłacić te 20zl, sparzyłem
  • Odpowiedz
@zibizz1: teraz jest mbank 0zł za prowadzenie na zawsze przy zalozeniu dzialnosci przez mbank, karte musze wziac bo po pierwsze jest darmowa a po drugie jak wezme to dostane 500zl.

Jedyny minus jaki zauwazylem to powyzej 10 przelewow w miesiacu to juz kazdy nastepny kosztuje po 1,50
  • Odpowiedz