Wpis z mikrobloga

Czy jest tu ktoś, albo może znacie kogoś, kto pracuje z armaturą i powie mi, czy to jest bateria wystawowa i czy można ją normalnie używać?

Wszystko wygląda ok, jeżeli chodzi o jakość itd. ale nie mogę znaleźć po numerze na opakowaniu co to za model. Do tego jak widać na zdjęciach, jest z jednej strony grawer "Grohe sample", a na pudełku napis "Non functional". Wygrałem ją na licytacji przez internet (likwidacja sklepu z armaturą).

#grohe #armatura #lazienka #kuchnia #wykonczenia #hydraulika
Zapaczony - Czy jest tu ktoś, albo może znacie kogoś, kto pracuje z armaturą i powie ...

źródło: IMG_20230613_115215825

Pobierz
  • 14
  • 0
@wypokowy_expert: wystawione było jako "produkt powystawowy" w Danii i tu raczej ludziom byłoby wstyd tak kombinować za jakieś grosze, ale faktycznie dla świętego spokoju zwrócę to, bo sam nie mam nawet jak sprawdzić tego, czy wszystko jest ok, oprócz montażu. Pracujesz może z armaturą?
  • 0
@wypokowy_expert: w sumie po co producent miałby po ew. testach kompletować cały zestaw wraz z uszczelkami itd. i naklejać naklejkę "special version", a na baterii grawerować napis "Sample". Napiszę do paru sklepów i samego Grohe.
w sumie po co producent miałby po ew. testach kompletować cały zestaw wraz z uszczelkami itd. i naklejać naklejkę "special version", a na baterii grawerować napis "Sample".


@Zapaczony: żeby na wystawie ładnie wyglądało, dostałeś tylko uszczelki do montażu w zlewie. Nie masz uszczelek w wężykach. To jest wersja kranu na wystawę. Jest jeszcze opcja że głowica jest czymś specjalnym wysmarowana żeby od pracy bez wody się nie uszkodziła.

Aż jestem ciekaw
  • 0
@wypokowy_expert: jest wszystko, co powinno być, uszczelki do obu wężyków również. Sam jestem ciekaw co to jest i jak się to znalazło w sklepie i dlaczego sklep wystawił to na aukcję. Najlepsze jest to, że nie mogę w ogóle znaleźć takiego modelu armatury. Najbardziej podobne jest to do modelu Concetto, ale jest rozmiary są inne, no i uchwyt jest dosyć specyficzny, jakiś designerski i nie mogę znaleźć z jakiego modelu to
Zapaczony - @wypokowy_expert: jest wszystko, co powinno być, uszczelki do obu wężyków...

źródło: a382b68b30986abd3aba2a02daecb897279a3f8adf8c1e03634b25d0686c9e78

Pobierz