Wpis z mikrobloga

Poznałem na studiach laske jakoś miesiąc temu. Normalnie znajomość sie rozwijała w piątek sobie pisaliśmy i ja zapytałem czy zobaczymy sie w wakacje bo tak to przez 3 miesiace kontakt sie urwie a szkoda by było to mi odpisała "haha to miło mi". Potem coś napisałem na inny temat i juz nie wyświetliła wiadomości. W niedzielę sie odezwałem, że chyba jednak nie aż tak miło skoro sie nie odezwała. A ta ze nie miała czasu bo miała imprezę w piątek i sobotę l. Zapytałem czy one były całodobowe a ona odpowiwdziała "można tak powiedzieć haha". No to jej powiedziałem że mimo wszystko to nie jest problem napisać od razu ze musze iść nie mam czasu czy za parę godzin odpisać to wyświetliła i nic. Nwm czy ja jestem jakiś przewrażliwiony czy laska jednak kompletnie nie warta uwagi jak tak się zachowuje? #zwiazki #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 135
  • Odpowiedz
  • 2
@Mamaboss: Myślę, że u sporej części samców alfa z wykopu i nie tylko, takie zachowanie wynika z tego jak takie dziewczyny jak Ty ich wcześniej potraktowałyście lub traktujecie innych z jego otoczenia. Jednak to Ty wykonujesz pierwszy ruch jakim jest ucięcie kontaktu i sposób w jaki to robisz wpłynie na reakcje
  • Odpowiedz
@TurboMarcin: Tak, tak, nie podoba się, że nie napisze wprost a jakby napisała to by wyszła na p0dłą julkę :))) Jesteście obłudni. Zrozumcie, że jak człowiek ma choć trochę zdolności socjalnych to wyczuwa takie rzeczy i w takich momentach zwyczajnie odpuszcza. Ale nie... p0lak zak0lak będzie i tak naparzał do dziewczyny, która wcale nie jest nim zainteresowana i nawet tego nie zauważy, że się narzuca... A jak kobieta faktycznie powie, że
  • Odpowiedz
@TurboMarcin: Uważam, że jest to całkowicie normalne ;) nie raz spotkałam się z agresją słowną w moim kierunku po stwierdzeniu na czym stoimy i że nic z tego nie będzie, dlatego ja po prostu ghostuję :))


@Mamaboss: Gratulacje, jesteś częścią problemu. #!$%@?.

Poznałem na studiach laske jakoś miesiąc temu. Normalnie znajomość sie rozwijała w piątek sobie pisaliśmy i ja zapytałem czy zobaczymy sie w wakacje bo tak to przez 3
  • Odpowiedz
@TurboMarcin: a gdzie piszecie? jak instagram to można wysłać czasem jeszcze jakiś obrazek-zarzutkę który mógłby ją zainteresować. Ale to dopiero po czasie. I później nie odzywać się, jak odpisze to tym bardziej się nie odzywać. Jak lata po klubach to niech lata. Jak jej nie zdobyłeś na zajęciach to nie masz po co zdobywać po.
  • Odpowiedz
@TurboMarcin Tak, jak komuś nie chce odpisywać, to po prostu nie odpisuje. Jak mi się przypomni, to to zrobie, jak nie i ktoś nie nie upomni to widocznie to nie było ważne. Nie płacz tam więcej, nie poruchasz z takim nastawieniem
  • Odpowiedz
@TurboMarcin: Typiara Cię ghostuje i traktuje jako simpa betaorbitra. Jak coś od Ciebie chce to się odzywa, dajesz jej uwagę i budujesz ego zalotami. Nie jesteś brany pod uwagę jako potencjalny partner tylko frajer, którego można wykorzystać.
  • Odpowiedz
@TurboMarcin: nie mówię tego z przekąsem ale chyba nie jesteś zbytnio atrakcyjny prawda?
Bo gdybys miał kiedykolwiek atencję od dziewczyny to bys posta w tym stylu nigdy nie napisał.
Zrozum, ze jeśli pociągasz laske to ona w pierwszej wolnej chwili ci odpisze, będzie sama wykazywać inicjatywę itd.
  • Odpowiedz
  • 6
@RudyZibi: Mi chodziło bardziej o zwrócenie uwagi na takie zachowanie bo jak dla mnie jest to mega chamskie i coraz częściej słyszę , że ludzie się z tym spotykają. Nwm czemu każdy tu nagle sprowadza to do tego jak wyglądam gdzie już wcześniej w dyskusji powiedziałem że ja olałem tylko chodzi mi ghosting co jak dla mnie jest mega żałosne
  • Odpowiedz
@TurboMarcin: Sorry, ale Ty za grosz nie masz wyczucia i umiejętności społecznych. Laska ewidentnie z Tobą rozmawia jak ze zwykłym znajomym ze studiów, bez żadnego zaangażowania, coś tam czasem odpisze z uprzejmości i tyle. A Ty wkręcasz sobie, że to już rozwijająca się znajomość. Laska dała Ci kilka razy delikatnie do zrozumienia, że nie ma co do Ciebie żadnych planów ale to trzeba umieć czytać między wierszami. Po takich sygnałach każdy
  • Odpowiedz
WyzwolonaPodrozniczka: Ta, bo każdy rodzi się z doświadczeniem i wiedzą na takie tematy. "Przecież to proste/logiczne/oczywiste". Dla Ciebie, kmiocie. Pierwsza wiadomość i obrażasz opa za to, że próbuje szukać pomocy w zrozumieniu dynamiki znajomości na które większość nawet do starości sama "nie wpadnie".


@AnonimoweLwiatko: Tu nie o doświadczenie chodzi, tylko zwyczajnie o poziom inteligencji emocjonalnej. Nie dostrzegasz subtelnych sygnałów świadczących o niechęci i nie umiesz wyciągać wniosków = do błyskotliwych nie
  • Odpowiedz
A jak kobieta faktycznie powie, że nie facet nie jest w jej typie i nie chce z nim pisać to janek wielce oburzony no bo jak to, ja się mogę komuś nie podobać?


@WyzwolonaPodrozniczka: ale bzdura xD aż muszę rozchodzić te zenade która tutaj odstawiłas, a ja ją przeczytalem
  • Odpowiedz
  • 1
@franaa: @PanAlbert Nie no napisałem potem że dla mnie odpada jak po klubach lata, chciałem tylko zwrócić uwagę na zjawisko ghostingu. Nie spodziewałem się że tu taka dyskusja się rozwinie gdzie się dowiem, że mam zakola i na podstawie zacytowania 3 zdań co niektórzy dowiedzieli się jak wyglądała nasza relacje i nne rozmowy XD
  • Odpowiedz