Wpis z mikrobloga

O zobaczcie kto mnie wystalkowal na facebooku i probuje chyba delikatnie dac mi do zrozumienia, ze "hej znalazlem cie i moge narobic ci problemow". Naprawde gamoniu myslisz, ze to moje prawdziwe konto @WojtekZBombasu i w jakis sposob mnie zastraszysz? Smiechu warte. Za to jeszcze mocniej bedziesz tylko dojezdzany. A zaproszenia oczywiscie nie przyjme zebys lochudro nie sledzil moich ruchow w necie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz
kamil-tika - O zobaczcie kto mnie wystalkowal na facebooku i probuje chyba delikatnie...

źródło: Screenshot 2023-06-13 16-33-27

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@kamil-tika: ale gościu dałem ci chwile żebyś się ogarnął i nie beczał jak dziecko i zrozumiał że ja to napisałem o prawach autorskich żeby był chilowy hype nie dosc ze lajt był mocny to dzisiaj o prawach autorskich żeby wyświetleń było żeby ludzie CORAZ więcej shotowali zeby to sie dalej niosło a ty sobie wmawiasz typie że ja niby gdzieś NAPISAŁEM że będę żądać kasy ? XD wróć do tego ZDZ
  • Odpowiedz
@kamil-tika: widać chwilowy skręt żołądka bo żeś nie zmienił profilu fb na prywatny ? dam ci radę, przeczytaj to wyżej co napisałem żebyś zrozumiał co miałem na mysli o tych prawach autorskich i żebyś bardizej się nie ośmieszał przed kilkuset osobami które tutaj siedzą 24/7
  • Odpowiedz
  • 1
@WojtekZBombasu: jestes glupszy niz myslalem i nic nie zmienialem i nic nie zmienie bo jakis kiep z co sie dorwal do kanalu wykolejenca tak sobie tego chce xD Aha i screena tez juz zrobilem z grozba stalkingu i pisania do "znajomych". Pograzaj sie dalej.
  • Odpowiedz
  • 12
@WojtekZBombasu: ale ty musisz byc smutnym #!$%@? incelem, co cycka nigdy nie dotknal, nie zabawil sie nawet na ani jednym melanzu, bez kolegow, poswiecony w uslugiwaniu jakiemus strusiowi XDD stary, twoje dzialania sa tak przykre, ze jak ktos cie kiedys wystalkuje, to co najwyzej mele ci spuszcze na pysk, bo to byloby juz dla ciebie filmem akcji, przezyciem do konca zycia, naprawdr, zastanow sie nad swoimi ruchami i zyciem, bo sie
  • Odpowiedz
  • 2
@Bigticket: nawet nowak szkalowany przeze mnie 24/7 mimo, ze na 99% tez moje fejurowe konto wystalkowal co nie bylo zadaniem trudnem nie grozil mi na pw zebym morde przyhamowal co ten tutaj niedorozwoj xDDD
  • Odpowiedz