Wpis z mikrobloga

W #biedronka akcja Wielkie Oszukujo Wybranych Kosmetyków

Mirki, poradźcie w którym urzędzie kręcić małysza o takie wałki?
Od wczoraj (poniedziałek 12.06 do soboty 17.06) w Biedronce jest promocja typu 1+1 gratis na "wybrane kosmetyki"
Jest dołączony regulamin na stronie biedronki z listą sklepów i produktów promocyjnych.

https://cdn.biedronka.pl/__2023/T24A/BO/REGULAMIN_AKCJI_PROMOCYJNEJ_WYPRZEDAZ_WYBRANYCH_KOSMETYKOW.pdf

Oczywiście jedyny numer przypisany do produktu to indeks w ich wewnętrznym systemie, żadnych kodów kreskowych ani nic.
No i poszedłem wczoraj do sklepu objętego promocją po lakier do włosów, sztuk dwie i na kasie wałek, po zeskanowaniu (produktów i karty biedronki) promocji brak. Zapytany pracownik zadzwonił po kierowniczkę, kierowniczka przyszła, zapytała o co chodzi i poszła na ponad 15 minut "sprawdzać". Nie miałem czasu więc poprosiłem o wycofanie produktów, zapłaciłem za resztę i wyszedłem.

Dzisiaj, poszedłem raz jeszcze do tej samej biedronki i dla porządku postanowiłem sprawdzić, czy coś się poprawiło. Znowu wałek, kierowniczka jak tylko zobaczyła, co leży przy kasie to od razu z tekstem, że mają awarię, zgłosili informatykom i nic więcej nie może zrobić. Mam koło siebie jeszcze jedną biedronkę, to tam usłyszałem, że wchodzą tylko produkty ze wskazanej alejki. Oczywiście w regulaminie brak jakiejkolwiek informacji na ten temat, ew. "Organizator zastrzega, że ilość Produktów Promocyjnych w ramach Akcji Promocyjnej jest
ograniczona"
Zgłaszać do #uokik albo #rpk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PanBiedronek - W #Biedronka akcja Wielkie Oszukujo Wybranych Kosmetyków

Mirki, porad...

źródło: Screenshot_20230613-194839

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@PanBiedronek: @PanBiedronek 2 dni temu miałem podobną sytuacje z tą pseudo promocja. Kupiłem pastę do zębów i dezodorant. Na oba produkty nie naliczył się rabat mimo ze wg regulaminu były nim objęte (w regulaminie była „nazwa produktu - pojemność - mix”). Napisałem odwołanie na ich maila, dziś dostałem odpowiedz ze produktów nie ma na liście xD
Wczoraj poszedłem do innej biedry, wziąłem 2 rzeczy które na bank były w regulaminie i
  • Odpowiedz