Wpis z mikrobloga

#ukraina Ciekawy jestem czy Usa by tak chętnie wysyłało swoich żołnierzy na smierć i kazało im przedzierać się przez pola minowe bez wsparcia z powietrza.Wtedy w Syrii rozgromili oddział Wagnera dzięki samolotom i śmigłowcom .Ciekawe czy bez tego by byli tacy mocni.A Ukraińców przymusili do kontrofensywy nie przekazując im nie tylko samolotów ale nawet jakiś rakiet o większym zasięgu.Ale trzeba atakować bo daliśmy parę czołgów i wozów opancerzonych i że trzy himarsy.To jest parodia jak USA nie liczy się z życiem ukraińców i każe im iśc na pewną śmierć
  • 15
a.Wtedy w Syrii rozgromili oddział Wagnera dzięki samolotom i śmigłowcom


@Maniek81: Bardziej to był oddział syryjczyków wspieranych przez Wagnera. Większość źródeł podaje straty Wagnera do 30 zabitych.
stany to korzystają na tym ile wlezie i robią na tym dobry biznes bo raz że już tak swojego osłabionego wroga rosje dla której ciosem był rozpad sajuza to teraz z łatwej wizji przywracania starych wpływów dostali kubeł zimnej wody na głowę i mają #!$%@? tak czy siak podczas kiedy stany zaciskają coraz bardziej na wszystkich swoje łapska
@Maniek81: Wyjątkowo ci dam tutaj plusa, ponieważ też mnei #!$%@? ta rozczeniowość coniektórych na zachodzie. xD
Miałem nadzieje, że ukraińcy zaczną ofensywe dopiero po zyskaniu przewagi w powietrzu, jednak odczuli niepotrzebną presje na pokazanie czegokolwiek, w rezultacie mamy ślimaczą ofensywe, która jest bombardowana z powietrza.
Żeby choćby patrioty mieli przy granicy, to nie, nie ma. Eskalacja konfliktu #!$%@? z krajem, który bez mrugnięcia okiem #!$%@?ł ponad 70 tys ludzi w samym
@BayzedMan: Nie wiem czy pojawienie się 2-3 eskadr samolotów zachodniej produkcji zapewniłoby przewagę w powietrzu, nie mówiąc o szkoleniach pilotów o kiedy by się miału zakończyć.

Dostali część naszych migów i migi które jeszcze były lotne w krajach dawnego układu Warszawskiego. Ostatnio pojawiły się zdjęcia jak nasi organizowali transport helikopterów na bezczela, więc sprzęt cały czas idzie.