Wpis z mikrobloga

@hajabuza11: Od lat 90minut.pl. Why? Bo lubię składy i wynik, a gadki czy Zwoliński czy Rosołek lepszy, bez sensu. Kiedyś teksty Milewskiego w Weszło. Teraz już nie. Stanowski wkurza tak, że czekam na jakiś numer, że Najman wkurzony go bije na ulicy. Piłkarze Weszło to gorsze lenie niż Wieczystej, co im się grać nie chce, a ten gada jak to będzie mieć drużynę, a z niego to menago jak niejaki Les
  • Odpowiedz
  • 0
@matchday_pl: chyba wszystkiego po trochu, bo się łapię na tym, że często na meczykach właśnie zerknę na krótki news + embedded twitter post, w którym jest jakaś bramka czy ścinka wywiadu
  • Odpowiedz
@hajabuza11 to ciężko jest wybrać jeden portal, wszędzie królują clickbaity albo artykuły bez treści pisane pod SEO. publicystykę masz chyba najlepszą na the athletic o zagranicznej, o polskiej ja polecam goal.pl.

a jak chodzi o newsy to lepiej mieć Twittera i zaobserwować paru dziennikarzy z określoną wiarygodnością niż taplać się w bagnie.
  • Odpowiedz
@hajabuza11: ja uwielbiam transfery.info - krótkie newsy transferowe (co mnie chyba najbardziej w piłceinteresuje) + jakieś większe info ze świata piłki i składy przed ważnymi meczami, a do publicystyki to przegladsportowy.pl A i jeszcze słucham na yt wiesci z polskiej piłki i ekstraklasy u tetryków (2 poranki + piątkowy dłuższy program) na goal.pl (jeśli lubisz jajcury ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz