Wpis z mikrobloga

Ostatnio odwiedziłem Polskę po półtorarocznej nieobecności i musze Wam powiedzieć, że sie zdziwiłem. Podróżowaliśmy autostradą z Gdańska na południe kraju, była głęboka noc a ja wraz w kompanią głodny. No i stanęliśmy na Orlenie. Wchodzę tam i pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to rozmach. Ogromna stacjo restauracja z uśmiechniętą obsługą. Zamówiłem jakieś picie, zapłaciliśmy za paliwko i poszliśmy wybierać szame. Wybór padl na pizze a pani jeszcze poleciła żurek. Trochę sie zdziwiłem, żurek o tej godzine. Zapewniła mnie, że jest dobry, z jajeczkiem i kiełbaska. Mowie co mi tam, spróbuję. Po jakiś 10-15 minutach odebraliśmy jedzenie. Pizzy nie można bylo nic zarzucić, ot mrożona, z pieca, ale smaczna. Za to żurek, żurek moi drodzy to było coś pieknego. Obiecane dodatki, idealnie kwaśny, doskonała konsystencja. Poczęstowałem wszystkich zanim wyraziłem swoja opinie i wszyscy zgodnie stwierdziliśmy że mega jest. Zaskoczenie było naprawdę duże. Po wszystkim udałem się do toalety, która okazała się być ogromna i super czysta. Naprawdę pozytywne wrażenie wywarł na mnie Orlen, szczególnie że jak zatrzymywaliśmy się na jakimś CircleK czy innych to wielkie rozczarowanie.
Moje konkluzje po tym doświadczeniu. Może i paliwo jest drogie i będzie drożeć ale w sumie co to mnie obchodzi jak do PL przylatuje raz na jakiś czas do tego z kieszenią wypchaną eurosami. Zdecydowałem, że żebym mógł zjeść taki żurek za jakis czas znowu muszę spełnić swoj obywatelski obowiązek i zagłosować. Jako że mieszkam za granicą to nie zależało mi nigdy mieszać sie w sprawy w kraju. Ale teraz zagłosuję korespondencyjnie na PiS.
Brawo @orlen_lite brawo panie Obajtek, dobra robota
( ͡ ͜ʖ ͡)

#orlen #zurek #chwalesie #oswiadczenie
  • 3
  • Odpowiedz
@Sorrow_and_Extinction: ogolnie jka przyjezdzasz z niemiec gdzie gowno masz do zjedzenia i platne kible, autostrady pokrecone jka kolejka gorska do polski to jest niesamowity przeskok.

W polsce zawsze masz otwarta stacje (poza autostrada) i na autostradzie zawsze zjesz jak czlowiek.
Autostrad moze malo - ale za to jakosc duuzo wyzsza.
Polska norma drogowa na geomterie zakretu zjada niemieckie drogi o kilkanascie leveli
  • Odpowiedz