Wpis z mikrobloga

#steam
Czy ktoś z Was korzysta może z SDA (SteamDesktopAuthenticator)? Jeśli tak, to prosiłbym o zweryfikowanie czy nie macie problemu z zalogowaniem na konto przez aplikację ("Selected Account" -> "Login Again"). Ogólnie aby korzystać z apki nie jest konieczne logowanie się ponownie mając już wszystko skonfigurowane ale raz na jakiś czas jest to konieczne jeśli chce się mieć możliwość potwierdzania ofert wymiany (tak było zawsze); problem polega na tym, że teraz pojawia się problem podczas próby logowania (więcej info tutaj)
Jeśli ktoś może potwierdzić, że u niego również występuje problem, to będę wdzięczny za info.
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@nikolaj92: Dzięki za odzew. Captcha pojawiła mi się tylko gdy odpaliłem VPN (aby wykluczyć jako przyczynę problemu wielokrotną próbę logowania z tego samego adresu IP) - czy w Twoim przypadku wprowadzenie captchy umożliwiło Ci zalogowani się na koncie czy mimo to otrzymałeś błąd "GeneralFailure"?
  • Odpowiedz
  • 0
@nikolaj92: Możliwe, że trzeba będzie zrobić przesiadkę z SDA na oficjalną apkę od Valve :/
Kojarzysz może czy da się (mając ustawione konto na SDA) zalogować na oficjalnej apce, czy trzeba przejść jakąś procedurę inicjacji, która skutkować będzie blokadą na okreslony czas? Odpowiedź na to pytanie zdaje się istnieć na reddicie (jedyne wyniki jakie wypluło mi google to reddit) ale przez obecny protest redditowców nie idzie wejść na subreddity zawierające informacje,
  • Odpowiedz
@Yarizu: byla jeszcze alternatywa dla SDA - WinAuth, ale tu od 5lat nic nie bylo ruszane.... Nie wiem czy ArchiFarm tez nie mial mechanizmu od tego

Możliwe, że trzeba będzie zrobić przesiadkę z SDA na oficjalną apkę od Valve :/


mam nadzieje ze nie bo SDA byl mega wygodny jesli posiadalo sie kilka kont

Kojarzysz może czy da się (mając ustawione konto na SDA) zalogować na oficjalnej apce


nie da sie
  • Odpowiedz
  • 0
@nikolaj92: Też mam taką nadzieję, ale projekt nie był ruszany przez autora od 3 lat. Z drugiej strony dopiero teraz Valve wdraża coś, co jeśli nie zostanie zaadresowane przez autora SDA, ubija cały projekt. Nigdzie niestety nie znalazłem namiarów na kontakt z autorem projektu aby dowiedzieć się czy istnieją jakiekolwiek perspektywy na wdrożenie hotfix'a.
  • Odpowiedz