Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim: co trzeba mieć w głowie żeby przyznawać się publicznie do popełnienia przestępstwa karanego karą pozbawienia wolności XDDDD odznaka debila trafią do debila, nawet jak trollowałeś to życzę miłego tłumaczenia się na przesłuchaniu XD
  • Odpowiedz
Notatka moderatora: Adres IP przekazany odpowiednim organom


Jakie społeczniaki xDD

Uj z tego że to zarzutka. Uj z tego że nie popełniono przestępstwa (bo zarzutka). Uj z tego że jeśli nawet historia prawdziwa to OP wyruchał jedynie jakiegoś szona, a prawo pedofilii ma tak naprawdę służyć ochronie niewinnych i bezbronnych.
  • Odpowiedz
To nie od nas zależy. Dostałem taki przykaz, więc takie wpisy idą do pokwitowania notarialnego, a później prawdopodobnie lecą jako dowód w ewentualnej sprawie. Jeśli odmówię przekazania takich danych to ja za to będę odpowiadał, a nie mam czasu i chęci żeby po sądach latać.


@digitallord: Więc IP idzie do notatek, w razie ewentualnych naruszeń prawnych, więc co #!$%@? że IP zgłoszony na policję?
  • Odpowiedz
To nie od nas zależy. Dostałem taki przykaz


@digitallord: Niby od kogo i na jakiej podstawie? Ten wpis w żaden sposób nie łamie żadnego prawa i nie jest przestępstwem.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP):

To nie od nas zależy. Dostałem taki przykaz, więc takie wpisy idą do pokwitowania notarialnego, a później prawdopodobnie lecą jako dowód w ewentualnej sprawie. Jeśli odmówię przekazania takich danych to ja za to będę odpowiadał, a nie mam czasu i chęci żeby po sądach latać.

Wybacz i trzymaj się tam OPie


@digitallord: Jak nie od was. A kto wpis wypuścił aby się rozszedł dalej? Mogłeś go zatrzymać
  • Odpowiedz