Wpis z mikrobloga

@Chris_Karczynski: Masz jeszcze cos do powiedzenia? Kojarzysz wogole tego kolesia ktorego konfa i pis zybraly na sedziego TK?
Wiec z laski swojej zamilknij i nie wypowiadaj sie w tematach na jakich sie nie znasz.

KO niech se glosuje z pisem w gownosprawach. W sprawach istotnych dla rozwalenia panstwa i przjecia wladzy to konfederussja glosuje ramie w ramie z pis.
gorzki99 - @Chris_Karczynski: Masz jeszcze cos do powiedzenia? Kojarzysz wogole tego ...

źródło: Screenshot_1389

Pobierz
aha czyli dążenie do socjalizmu, hiperinflacji i bankructwa to gównosprawa? XD


@Chris_Karczynski: Wiesz co? Juz nie raz to mowilem - gospodarczo to jednak konfederussja mi jest najblizsza. Ale jedni oszolomi i katoterrorysci mi wystarcza. Na uja mi sprawna gospodarka jak prawo bedzie uchwalal ktos kto mi narzuci swoj swiatopoglad (na przyklad zabroni rozwodow. A sorki - pewno wycialem z kontekstu co nie?)

Nie lubie byc trzymany za morde bo komus sie
przecież nikt nie chce zakazać rozwodów xD

@Chris_Karczynski Zartujesz czy sam nie wiesz kto jest Twoim guru?

"W najnowszym wywiadzie Mentzen został zapytany m.in. o kwestię aborcji czy rozwodów. Polityk Konfederacji stwierdził, że jako katolik jest przeciwny "zabijaniu dzieci", dlatego popiera całkowity zakaz aborcji. Zapytany o homoseksualistów stwierdził, że "mu nie przeszkadzają". Polityk dodał też, że chciałby, aby Polacy mieli możliwości zawarcia tzw. nierozerwalnego małżeństwa. (...)

"Wprowadzenie możliwości zawarcia nierozerwalnego małżeństwa" to
@Chris_Karczynski: Czemu nie rozumiesz tego co czytasz?

Wiesz co to slub cywilny a co to slub koscielny?

2 calkowicie rozne sprawy.

A koles chce zeby biskup decydowal o tym czy mozna miec rozwod ze slubu cywilnego.

Koles nie obraz sie ale serio az tak nie ogarniasz? Biskup ma sie mieszac do spraw cywilnych. Toz to katoliban po calosci. Jak mozna tego nie widziec?

Memcen chce narzucic osobie niewierzace ktora zawarla slub
esteś strasznie głupi


@kazzr: Ale proponuje nie rozmawiac do lustra.

może wprowadzić MOZLIWOSC a nie obowiązek


@kazzr: @Chris_Karczynski Ehh dzieciaki jak wy malo wiecie o polityce. Ciastek tez kiedys powiedzial ze mozna go nazwac szmata jak sie zajmnie polityka. I co? I nic :DDDD
Tak dziala polityka. Poobserwujecie pare lat to wyrosniecie z idealow a zaczniecie dostrzegac to co istotne.

Ale jest jeszcze jedne wytlumaczenie - tym razem dobrze o