Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Witus271
Tak, FDM. Obecnie używamy filamentu 2,75 - mamy już drukarki, ale jeżeli będzie na 1.8 to nie będzie stanowić to żadnego problemu.
  • Odpowiedz
Niedawno kupiłem anycubic kobra max - ogromna (40x40x45cm) i zapłaciłem za nią jakoś $450.
Nie do końca przyzwyczaiłem się jeszcze do jej poziomowania i z-offsetu, trochę długo się nagrzewa i straciłem chwilę na zrobieniu sensownego profilu do prusa slicera.
  • Odpowiedz
Mozecie coś polecić?


@Member:

jakis ratrig/voron w customie, bo 50k moze okazac sie za mala kwota na normalna drukarke seryjna o tym polu roboczym :))

  • Odpowiedz
@Member zastanów się, czy naprawdę potrzebujesz pola 40x40, i czy ogarniesz problemy z drukiem tak dużych obiektów, bo 4 drukarki 25x25 zrobią to samo 4x szybciej, obiekty się bajecznie prosto tnie na kawałki a potem druk można kleić lub na wpusty łączyć - jak nie potrzebujesz Uber wytrzymałości mechanicznej, to i tak lepszy 4x wydruk łączony niż jeden nieudany bo się zdeformował i odlazl że stołu ;)

jakby co to polecam z
  • Odpowiedz
Niedawno kupiłem anycubic kobra max - ogromna (40x40x45cm) i zapłaciłem za nią jakoś $450.

Nie do końca przyzwyczaiłem się jeszcze do jej poziomowania i z-offsetu, trochę długo się nagrzewa i straciłem chwilę na zrobieniu sensownego profilu do prusa slicera.


@zupazdupy: XD

to biuro projektowe, zarabiają na drukowaniu a nie #!$%@? się z drukarką i jej modowanie w nieskończoność
  • Odpowiedz