Wpis z mikrobloga

Witaj,

Jestem hakerem i udało mi się uzyskać dostęp do Twojego systemu operacyjnego.
Mam również pełny dostęp do Twojego konta.

Obserwuję cię już od kilku miesięcy.

Faktem jest, że Twój komputer został zainfekowany złośliwym oprogramowaniem poprzez stronę dla dorosłych, którą odwiedziłeś.
Jeśli nie jesteś zaznajomiony z tym zagadnieniem, wyjaśnię.
Trojan daje mi pełny dostęp i kontrolę nad komputerem lub innym urządzeniem.
Oznacza to, że mogę zobaczyć wszystko na Twoim ekranie, włączyć kamerę i mikrofon, ale Ty o tym nie wiesz.
Mam również dostęp do wszystkich Twoich kontaktów i całej korespondencji.

Dlaczego twój program antywirusowy nie wykrył złośliwego oprogramowania?
Odpowiedź: Złośliwe oprogramowanie, którego użyłem, jest oparte na sterownikach, aktualizuję jego sygnatury co 4 godziny.
Dlatego twój antywirus nie jest w stanie wykryć jego obecności.
Zrobiłem filmik, pokazujący, jak się zaspokajasz w lewej połowie ekranu, a prawa połowa pokazuje film, który w tym czasie oglądałeś.

Jednym kliknięciem myszy mogę wysłać ten film do wszystkich Twoich e-maili i kontaktów w sieciach społecznościowych.
Mogę też upublicznić całą Twoją korespondencję mailową i historię czatów na komunikatorach, których używasz.

Jeśli nie chcesz, aby tak się stało, przelej na mój adres Bitcoin równowartość 950€
(jeśli nie wiesz, jak to zrobić, po prostu wyszukaj w Google " kup bitcoin").

Mój adres Bitcoin (BTC Wallet) to: 18MWr0(ł4wP015k4pr4k7ykuj3pr057y7u(ję!M0n!k45ł0m!4ny

Po potwierdzeniu Twojej wpłaty, natychmiast usunę filmik i tyle. Nigdy więcej nie odezwę się do Ciebie.
Dam Ci 50 godzin (więcej niż 2 dni) na zapłatę. Dostanę powiadomienie, gdy otworzysz tego maila, a licznik czasu się rozpocznie.
Składanie skargi gdziekolwiek nie ma sensu, ponieważ ten e-mail nie może być śledzony, tak jak mój adres Bitcoin.

Nigdy nie popełniam żadnych błędów.
Jeśli stwierdzę, że podzieliłeś się tą wiadomością z kimś innym, film zostanie natychmiast udostępniony.

Pozdrawiam!
  • 28