Wpis z mikrobloga

@MagdaMagdaS
Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @pawlo74 . Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że bitcoin będzie ciągle rósł. Kupowałem bitcoin po 11500 zł... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 230 tys zł... Jestem na ten moment ponad 91 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim
  • Odpowiedz
@MagdaMagdaS ja miałem i w sumie mam akcje z Capital Group. Wiem, że występują pod wieloma nazwami. Napisz coś więcej. jeżeli będziesz miała podobną sytuację co ja to może będę w stanie pomóc.
  • Odpowiedz
Sam się nadziałem na dwóch brokerów, Fortissio i Capital Group. W obu przypadkach kasa utopiona. Wszystko szło ok, aż chciałem wypłacić zarobione pieniądze. Ci co zostali oszukani doskonale wiedzą jak to się odbywa. Żeby otrzymać pomoc trzeba się naprawdę postarać. W pewnym momencie myślałem, że dosłownie wszyscy co powinni się tym zajmować mają to gdzieś. Policja w naszym kraju nie może nic. Trafiłem na kancelarię, w sumie na kilka, ale jedną, która
  • Odpowiedz
  • 0
No było tak, że trafiłam na reklamę na youtubie, kliknęłam i zeby zacząć musiałam wpłacić 250$. Zyski były znakomite i się przejechałam na własnej chciwości. Kolejne wpłaty były dokonywane przez revoluta lub na rachunki prywatne. Łącznie wpłaciłam im 50tysięcy zł. Później skończyły mi się środki więc zostałam namówiona na wzięcie debetu na 25 tysięcy, który umożliwiał mi dalsze inwestowanie. Moje środki były zagrożone podobno i jakbym go nie wzięła, to wszystko by
  • Odpowiedz
@MagdaMagdaS już myślałem, że przepadłaś i się nie dowiemy jak do tego doszło ;) tak czy siak u mnie schemat podobny, z tym, że do mnie zadzwoniono, że kiedyś kiedyś gdzieś wpłaciłem środki i one na siebie pracowały i mam teraz do wypłacenia ładną sumę i że zamiast wypłacać lepiej żebym inwestował dalej. no i inwestowałem... debetu mi nie proponowali, za to kredyt już tak. oni byli pośrednikami. Dzięki kredytowi miałem opłacić
  • Odpowiedz
  • 0
@Markuss88: przepraszam, wyjechałam z dziećmi i nie miałam dostępu do sieci. Dziękuję za szybką odpowiedź i polecony kontakt. Tak się składa, że szukałam jeszcze dużo w internecie i trafiłam na fb na grupę poświęconą takim osobom jak ja i proszę sobie wyobrazić, że tam właśnie wspomniana Pani Gosia jest ekspertem, który doradza jak nie paść ofiarą takich oszustów. Ten sam numer jest do niej podany, więc teraz juz na 100% do
  • Odpowiedz