Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Madin5: Dlaczego nie da się tu dać minusa? Powinna być taka opcja. Na miasto i bez gazu przy dupie? Po #!$%@? za nim goniłeś, jakbyś miał gaz to walisz mu po ryju i pieskom też, później czekasz już tylko na gliny. A tak szukasz kolesia, nie wiesz nic o kobiecie i jeszcze jesteś pogryziony XD Weź kup sobie dwa Fox-y na Alledrogo, jednym poćwicz obsługę, drugi do kieszeni (albo lepiej na
@Madin5: rozumiem intencje ale dla mnie to było po prostu mega głupie i nieodpowiedzialne. Skoro dosyć często przydarzają ci się takie sytuacje to przemysl czy aby napewno wybierasz się w odpowiednie miejsca, mi od kilku lat żadna taka sprawa się nie przydarzyła. I pamiętaj raz taka sprawa skończy się dobrze, a czasami może skończyć się źle.
@Madin5: szacun Mireczku ale ciesz się, że i Ty nie zgarnąłeś strzała na japę.
zbliżanie się do patusów na ogół nigdy nie popłaca, jak sam zauważyłeś ᵖolicja (specjalnie z małej) dobrze o tym wie.
Tak jak ktoś pisał zamiast zgłośnić, że idzie agresywny typ z psami było powiedzieć że widzisz nastolatka niosącego woreczek z czymś zielonym to pewnie byliby na miejscu zanim byś się rozłączył.
Wyszedłem ze szpitala, w sumie dużo tu nie było, to naprostuję parę rzeczy:

1. "Gonitwa" za typem - trzymałem się za nim parę metrów, podszedłem bliżej przy kebabie - było tam paręnaście osób, a podszedłem bo typ zaczął wychodzić tylnim wyjściem. Mówiłem czekaj tu, przyjdzie policja to wyjaśnimy.

2. Pogryzienie było przy przejściu dla pieszych przy rondzie ONZ. Stałem tam czekając i wypatrując patrol (minęło 10-15 min) i jak wcześniej, nie staliśmy