Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zastanawiam się jak inni ludzie myślą.



I zastanawia mnie jak zwykli ludzie patrzą na ten temat. Jak oni akceptują życie w tak nudnym społeczeństwie, gdzie nikt nie wykazuje wyższego poziomu myślenia. Czy też mają aktywności, które ich wybudzają z "letargu"? Pamiętam, że swoje intelektualne szczyty (pierwszy raz aż zrobiło mi się zimno i poczułem coś ala stres po ogarnięciu jak złożone wnioskowanie przeszło mi przez głowę w ułamek sekundy) przeżyłem podczas czytania książki i myślenia nad wszelakimi tematami. Czy zwykli ludzie też coś takiego mają?

#psychologia #socjologia #filozofia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Przypominam, że pytałem o coś innego. Nie interesuje mnie leczenie kompleksów biedy umysłowej. Interesuje mnie podejście do myślenia i analizy rzeczywistości wśród zwykłych ludzi.

Użyłem konkretnych tagów, liczyłem na dyskusję na poziomie, a wpisy trafiły do marginesu społecznego, który ma jakieś kompleksy.

-----------------------------------------------------

Ty masz gonitwe mysli i objawy wylewów dopaminy do mozgu bez uzywek, bo taki sie urodziles lub po jakichs traumach. Masz rozpie'przony uklad dopaminowy
Wątpię aby ktokolwiek z marginesu podejmował kiedykolwiek analizę rzeczywistości.


@mirko_anonim: jakiej rzeczywistosci? Przeciez Ty tylko myslisz o tym, ze myslisz. Jestes na pograniczu psychozy, mozliwe ze w toku manii.

tylko po to aby móc przekazać 100% energii i czasu na myślenie?


@mirko_anonim: pochwal sie po prostu jedna rzecza, ktora wymysliles. Przedstaw nam jakies wnioskowanie, ktore przeprowadziles
✨️ Autor wpisu (OP): malkontenctwo jak zawsze potwierdza, że mam rację. Na wykopie nie ma ludzi myślących (albo się z tym kryją, co mnie nie dziwi, bo też bym nie pokazywał poprawnego wysokiego poziomu ze swojego konta). Nawet użycie specjalnych tagów przyciąga margines społeczny zakompleksionych ludzików z kijami w tyłku xD