Wpis z mikrobloga

@CzystaOdra: Jak widzę tego typa i słuchałem jego wypowiedzi, a najlepsze na komisjach ds. amber gold to iks #!$%@? DE
I takie elity nami rządzą, inne kraje mogą nam pozazdrościć.
  • Odpowiedz
wystarczy założyć garnitur, mówić z pewnością siebie.


@Nerlo_ajcats: kiedyś mocno byłe blisko (ale z boku) lokalnej polityki i mogę dodać, że krzyczenie jacy to inni są źli i w ogóle też działa.
Tzn. nie musi to mieć wcale jak się okazuje większego sensu, bo raz widziałem akcje gdzie gość wstał wziął mikrofon i zaczął, za przeproszeniem, #!$%@?ć od rzeczy, było parę trudniejszych wyrazów, krzyk i że inni nie mają racji i
  • Odpowiedz
tylko jakoś trzeba zacząć. Się opłaca iść do młodzieżówki politycznej? Chociaż co to znaczy się opłaca. Po co w ogóle się idzie do polityki? Po kontakty?


@Nerlo_ajcats: z młodzieżówkami akurat nie miałem do czynienia, więc nie wiem.
I tak, znam gościa który wg. mnie poszedł po kontakty i od tego czasu firma mu się znacznie bardziej rozwineła (jego działalność akurat bardzo potrzebuje kontaktów, pominę jakich i co to za firma bo
  • Odpowiedz
  • 0
@CzystaOdra no nie ma nic lepszego niż ośmieszanie przeciwników politycznych xd, serio to zamiast to tworzyć i plusowac to lepiej wziąć się do polityki wejść do partii, bo tylko tam można coś zmienić. Nie dajcie sobie wmówić, że to głosowanie jest najważniejsze to tylko koniec wyborów, liczy się realna władza taka jak ma np Suski
  • Odpowiedz