Wpis z mikrobloga

widzieliście jak szybko poruszał się ten obiekt? dokładnie tak jak w TYSIĄCACH relacji. Obiekt wyglądający jak cygaro porusza się powoli i nagle znika. Nie oszukujmy się: ziemska technologia nie jest do tego zdolna.

oczywiście ignoranci będą próbowali to wyjaśnić zjawiskami naturalnymi. No cóż. Są jak płaskoziemcy którzy nie potrafią zaakceptować nowej wiedzy.
@olo-bolo kiedyś byłem z rodzina na Słowacji i jadąc na przednim siedzeniu pasażera zrobiłem foto gur. na kwaterze zacząłem przeglądać zdjęcia i na tym zdjęciu było widać spodek, spodek jak ja #!$%@?. zrobiło mi się gorąco, serce zaczęło walić. zacząłem zdjęcie pokazywać rodzicom, wujkowi, wszyscy w szoku, nikt nie wiedział o co chodzi. wujek kazał mi to zdjęcie usunąć, normalnie jakby się go bał xD dopiero na drugi dzień jak wsiadłem do
@smutnylizak: I chciałeś obrazić mnie czy ponad trzystu wykopków co to zaplusowali?

Wracaj do polityki, swojego ulubionego tagu "przegryw", innych ffme fmma, czy jak to tam się ma, aa no i przede wszystkim wracaj do swoich kolekcji i nie zapomnij aktualizować jej statusu, bo to jest #!$%@? praktycznie ratowanie poziomu tego portalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście nie zapomnij decydować za innych o tym co jest wysrywem,
o.....o - @smutnylizak: I chciałeś obrazić mnie czy ponad trzystu wykopków co to zapl...

źródło: lol

Pobierz